Písek zavítá na led brněnské haly Rondo

Překvapivá domácí výhra nad lídrem soutěže Kladnem posunula písecké hokejisty opět blíž k vytouženému play-off. Podaří se navázat na perfektní sobotní výkon a prodrat se mezi nejlepších osm celků soutěže? Odpověď budeme znát po utkání 30.kola v Brně, které začíná v 18:00.
Brněnský klub si v minulém kole připsal bod za remízu v Berouně, následné prodloužení ukončil po čtyřech minutách berounský Sláma. Zajímavostí tohoto utkání je, že se do listiny střelců zapsal také úvodním gólem Jan Chotěborský, nedávný obránce Písku.

Silnou stránkou soupeře je vyrovnaná brankářská dvojice Hrazdíra - Žurek, nejproduktivnějším hráčem je Syřínek spolu s Poláškem, nejvíckrát se podařilo skórovat Lipinovi.

V písecké brance dostane opět přednost Pinkas před Špilerem, málo pravděpodobný je start Mazance, obránce Vokatý není stále svým trenérům k dispozici.