18.2.2023 Benátky vs Písek 4:5p 1 0 1 0 0
11.2.2023 HC Wikov Hronov vs Písek 7:5 0 3 3 0 0

Články o hráči

st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.

st 11.10.2023

Nekoncentrovanost v první minutě připravila Krále o bodový zisk

Písečtí hokejisté odcestovali do Slaného, kde se utkali s mančaftem HC Řisuty. Jihočeši začali velmi bídně, neboť ihned v první minutě obdrželi dvě branky. Králové se do utkání sice vrátili, ale Buldoci si dokázali vedení vybojovat vždy zpět. Za písecké se dvakrát trefil Rousek. Po jednom gólu mají Volf a Hanus.

Preview k zápasu
út 5.9.2023

Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?