Gólové šílenství

Zápasy s Táborem jsou vždy něčím výjmečné, tentokrát se derby změnilo ve zběsilou přestřelku. Hosté po první třetině vedli těsně 2:1, když na dvě branky po hrubicích obrany odpověděl proměněným únikem Kica. Vše nasvědčovalo vyrovnanému utkání, kde jedna další chyba rozhodne. Nestalo se tak. Nejprve vyrovnal po dokonalé souhře svého útoku Blovský, hned nato poslal domácí do vedení Gajovský. Co následovalo potom, se jen tak nevidí. Během další čtvrthodiny hry přidali žlutomodří šest branek a třetinu zakončili s velmi veselým skóre 8:1, celkem pak 9:3. Ovšem Táborští v poslední dvacetiminutovce nesložili zbraně a dalších fatálních chyb píseckých obránců využili alespoň ke zkorigování stavu na konečných 10:7
Přípravné zápasy juniorů v létě, přát., st 18.8.2004
Tábor
10:7
1:2, 8:1, 1:4
Branky: 25. a 30. Blovský (Margeta, Pangrác, Vávra, Mikl), 12. Kica (Jungbauer), 26. Gajovský (Holec, Suchan), 29. Vávra (Šimoník), 31. Pangrác (Blovský, Vávra), 32. Jungbauer (Růžička), 37. Procházka (Vávra), 40. Ondrejec (Růžička), 55. Hora – 43. a 58. Parízek (Stejskal, Pechánek) 2. Šedivý, 12. Lidral, 32. Kratochvíl (Blažek), 51. Kadlec, 53. Budíček (Heršálek) Vyloučení: 10:8, navíc Blažek (TAB) OT Využití: 2:2 V oslabení: 0:1
Písek: Kovář (Vojta) – Mikl, Železný, Vávra, Procházka, Všetečka, Suchan, Jankovský, Vachuta – Jungbauer, Růžička, Kica – Pangrác, Blovský, Margeta – Samek, Gajovský, Holec – Šimoník, Ondrejec, Hora