Archiv

Aktuální zprávy
pá 2.6.2023

Novinky z 2. ligy: Písek na Západě a rošáda týmů

Prvního června se konal tradiční aktiv zástupců druholigových klubů. Zásadní zprávou je informace o formátu soutěže, který by měl být prakticky totožný s rozložením v minulé sezoně na skupiny Západ a Východ. Návrh klubů ještě musí schválit výkonný výbor.

Aktuální zprávy
ne 14.5.2023

Králové začali první fázi přípravy

Svěřenci nového píseckého trenéra Jana Trummera staršího začínají polykat první dávky přípravy na další druholigovou sezonu. V první fázi tréninků na suchu pracuje šéf střídačky Králů s dvacítkou hráčů, kterou vesměs tvoří kostra týmu minulé sezony doplněná o mladé hráče.

Aktuální zprávy
st 10.5.2023

A-tým Králů povede kouč Jan Trummer starší!

Novým trenérem A-týmu píseckých Králů se stává Jan TRUMMER starší. Jihočeský patriot, který prošel lavičkami budějovické mládeže, byl letos v trenérském týmu juniorky Motoru jako asistent u návratu mezi extraligovou elitu. Od nové sezony povede ve druhé lize Písek. Ať se daří, pane trenére!

Aktuální zprávy
so 29.4.2023

Králové splnili předsezonní cíl. Děkujeme partnerům a fanouškům

Ohlédnutí za uplynulou hokejovou sezonou A-týmu IHC Králové Písek ve 2. hokejové lize bude pozitivní. Tým splnil předsezonní cíl, v silné konkurenci se probojoval do předkola play-off.

Aktuální zprávy
út 11.4.2023

U18: V sobotu se v Písku střetne Česko s Lotyšskem

V sobotu 15. dubna od 13 hodin se Písku odehraje po dlouhých devíti letech mezistání zápas národních týmů. Mužská reprezentece do 18 let tráví u Otavy přípravný kemp a ke generálce před mistrovstvím světa si přizvala tým Lotyšska. Vstup na zápas je 50 korun, otevřen bude vchod z Výstaviště.

Aktuální zprávy
pá 7.4.2023

Odchovanec Jan Skok bojuje o mistrovství světa U18

Mladý obránce Jan SKOK prožívá snovou sezonu. Teprve 16letý bek, který s hokejem začínal v Písku, letos v brvách HC Škoda Plzeň poprvé nakoukl i do seniorské Tipsport extraligy. Úspěchy sbírá i na mládežnickém poli a aktuálně bojuje o účast na mistrovství světa kategorie U18. A co víc – reprezentační dres oblékl na píseckém ledě, kde se národní tým kouče Jakuba Petra připravuje.

Aktuální zprávy
ne 2.4.2023

REPRE U18: Po Varech vyzve národní tým v Písku Liberec

Na program přípravy reprezentačního týmu U18 v Písku přibyl další zápas! Česká hokejová reprezentace vyzve po výhře 2:1 nad juniorkou Karlových Varů mladíky Akademie Bílých Tygrů z Liberce A co víc, k týmu už se připojí další posily - ŠALÉ, PETR, ŠTANCL A HRABAL!

Aktuální zprávy
so 1.4.2023

Na zimáku vznikne ordinace kardiologa a očního lékaře

Chceme dále zkvalitňovat zázemí zimního stadionu a poskytovat fanouškům, hráčům i rozhodčím co nejlepší servis. Vnímáme, že při některých utkáních našeho týmu byla velká poptávka po péči kardiologa nebo očaře, který by poskytl pomoc bolavému zraku. Stejně tak by vyšetření očí mohli občas podstoupit i někteří jiní aktéři zápasu.

Mládežnický hokej
st 29.3.2023

TRY-OUT DOROSTU IHC KRÁLOVÉ PÍSEK

Klub IHC Králové Písek pořádá Try-out pro hráče ročníku 2007, 2008 a 2009 před Ligou dorostu 2023/2024. Koná se v sobtou 8. a v neděli 9. dubna 2023 zimním stadionu v Písku.

Aktuální zprávy
po 20.3.2023

Play-down Ligy juniorů se dohrávat nebude, Králové zachráněni!

Do Písku doputovala aktuální zpráva, že play-down Ligy juniorů s Havířovem se dohrávat nebude. Rakouský Salcburk totiž oznámil, že v příštím ročníku soutěže nebude účinkovat, takže ani nikdo nebude sestupovat. Králové zaslouženě vedli v sérii po dvou domácích zápasech 2:0 a měli mečbol. Písek kývl na nabídku soupeře sérii nedohrávat kvůli riziku zranění a vysokým nákladům kvůli zápasům, které by nic neřešily.

Aktuální zprávy
po 20.3.2023

Kouč Tomáš Matušík u A-týmu končí

Kouč A-týmu Tomáš Matušík se pro další sezonu rozhodl přijmout nabídku jiného klubu a Písek opouští. My vám, pane trenére, děkujeme za odvedenou práci. Věřte, že u nás máte dveře otevřené. Díky, trenére!

Aktuální zprávy
po 20.3.2023

Filip Cháb: Věřím, že sérii dotáhneme. Havířov je nepříjemný

Kapitán juniorského týmu Králů z Písku Filip Cháb se po domácím dvojzápase s Havířovem postavil před mikrofon klubové redakce. Písek první dvě utkání série vyhrál 1:0 a 2:1 a vybojoval mečbol v souboji o záchranu v Lize juniorů.

Zápasy
ne 19.3.2023

Junioři urvali i druhý zápas a mají mečbol!

Druhý zápas a znovu obrovské drama! Dvě trefy kapitána Filipa Chába dávají maldým Králům druhý bod v sérii play-down s AZ Havířov. Zápas o záchranu ve druhé nejvyšší juniorské soutěži nabídl znovu ohromnou bitvu a těsné vítězství Písku. v poměru 2:1. Série pokračuje ve středu v Havířové a Králové ji budou chtít ukončit.

Zápasy
so 18.3.2023

Mladí Králové jdou do vedení, v neděli hrají odvetu!

Junioři vstupují do série play-down o udržení Ligy juniorů výhrou 1:0, kterou trefili v závěru zápasu v přesilovce. Skoro 56 minut to byla obrovská bitva bez gólů. Pak ale do šibenice prosvištěl puk hokejky Denise Řehoře a byl z toho vítězný gól. Junioři v sérii vedou, v neděli od 14 hodin je ale čeká nový zápas!

Mládežnický hokej
pá 17.3.2023

Junioři startují ligové play-down!

Junioři doma rozehrají sérii play-down o udržení v Lize juniorů. Vyzvou Havířov, který skončil na poslední ve skupině Východ. Bitvy o udržení soutěže začnou 18. a 19. března dvojzápasem v Písku, pak se série přesune do Slezska.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy