Archiv

Preview k zápasu
včera

Uprostřed týdne čeká Krále domácí Kadaň

Ve středečním 10. kole odcestují naši hokejisté do Kadaně. Z dosavadních výsledků do tohoto zápasu půjdou Jihočeši v roli papírového favorita. Vyhrají? Nebo je kadaňský výběr zaskočí a body zůstanou na jejich ledě? Úvodní buly je plánováno na 18 30 hod.

včera

Junioři ztratili zápas v závěru

V neděli se junioři Písku představili na Kladně, kde s tamním výběrem sehráli vyrovnanou partii. Domácí se ujali jednobrankového vedení v první třetině a odpověď hokejistů od řeky Otavy přišla až deset minut před koncem zápasu. V závěrečné pětiminutovce ale Kladno třikrát skórovalo a dokráčelo si pro tříbodové vítězství.

Mládežnický hokej - zápasy
před 2 dny

Písek přestřílel Baník

V nedělním kole do arény Králů přijela Příbram. Ta už v úvodu otevřela skóre po 4. minutách. Domácím se podařilo v první třetině srovnat zásluhou Valvody. Ten samý hráč v čase 14:09 dal druhý gól a poslal svůj tým do vedení. V druhé části srovnal krok Domin. Písečtí přidali a ještě do druhé sirény nasázeli další tři góly. Nejprve přesně zamířil Valvoda a zkompletoval hattrick. Další dva zásahy vystřelil Podrabský. Ve 3. třetině ještě žluto-modří navýšili náskok o další čtyry trefy, když postupně skórovali Štěpán, Hejda, Hašek a Müller. Necelých pět minut před koncem snížil druhým bodem v zápase Domin.

před 3 dny

Hrůzostrašná první třetina stála Krále zápas

Na tento zápas, respektive úvodní třetinu, nebudou hokejisté Písku vzpomínat v dobrém. Jihočeši totiž v úvodních dvaceti minutách inkasovali pětkrát, z toho třikrát během prvních čtyř minut. Po těchto rychlých třech gólech opustil brankoviště Kříž, kterého nahradil Korytar, který taktéž v dosavadním průběhu klání třikrát inkasoval. Písek dokázal ve třetí třetině alespoň gólem snížit debakl. Prosadil se Jan Radoš.

před 3 dny

Junioři přivezli dva body z Chrudimi!

Písečtí junioři sehráli páteční duel v Chrudimi, kde byla k vidění vyrovnaná hokejová partie, která po šedesáti odehraných minutách nenašla vítěze. V prodloužení se štěstí usmálo na Krále, kteří do Písku vezou dva bodíky. V základní hrací době se prosadili Zátopek s Postlem. Výhru v prodloužení vystřelil střelec úvodní branky Jan Zátopek.

pá 18.10.2024

Jihočeši míří do dalekého Hronova

V sobotním odpoledni se na domácí půdě hronovských hokejistů odehraje další souboj o druho-ligové body. Na jejich území přijedou Králové. Těm patří šestá příčka, Wikov je osmý. Kdo vyhraje tento mač? Úvodní vhazování je plánováno na 17 hod.

Mladí Králové nestačili na výběr z Prahy

V úvodní části poslal svůj tým do vedení Lysák ve 13. minutě. O necelé dvě minuty později přišlo srovnání střelou Kořánka. Od druhé periody se už gólově prosadila jen Hvězda, která vsítila dalších pět branek. Postupně se prosadil znovu Lysák. Dva zásahy přidal Ducháček. Po nich ještě navýšil Hlávka a Skrebela. Domácí tak jasně přehráli písecké a všechny body zůstávají v hlavním městě.

Aktuální zprávy

Písecký mládežnický víkend

Jaké zápasy čekají nejstarší mládežnické kategorie Králů?

Marek Matašovský: Máme těžké soupeře, takže každá výhra je cenná

Dvacetiletý útočník Marek Matašovský čekal na první ligovou trefu v píseckém dresu do osmého kola. V zápase s Kralupy nad Vltavou zazářil a pomohl k výhře dvěma góly. Své dojmy sdělil v pozápasovém rozhovoru.

st 16.10.2024

Přestřelku s Kralupy vyhráli Králové z Písku!

Před píseckým týmem byl ve středu 16. října těžký úkol zastavit rozjeté Kralupy nad Vltavou, které po sedmi kolech okupovaly pátou příčku tabulky. Do té doby osmí Králové sehráli se středočeským soupeřem vyrovnanou partii a nakonec slaví tříbodovou výhru po výsledku 5:4, která je ve vyrovnané tabulce posunula do šestky. Po dvou gólech mají Ondřej Šulek a Marek Matašovský, rozhodující trefu si připsal Jaroslav Pouzar.

po 14.10.2024

Do Písku uprostřed týdne míří Kralupy

Ve středečním 8. kole se Králové před domácím publikem představí proti Kralupům. Těm se v novém ročníku daří a jsou v tabulce v horním patře. Písečtí jsou o čtyři pozice níž. Kdo vyhraje tento duel? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

ne 13.10.2024

Junioři ze Vsetína body nevezou

Písečtí junioři odcestovali v neděli do dalekého Vsetína, kde se odehrála zajímává třetí třetina. Písek po dvou periodách vedl 1:0, avšak v závěrečné části se domácí prosadili hned čtyřikrát, kdežto Písek pouze dvakrát. Jihočeši tak prohráli o gól a domů se vrací s nepořízenou. Trefili se Postl a Seidl. Premiérovou trefu v dresu Písku zaznamenal španělský útočník Peréz.

Berani trkali, ale Písek slavil

V pátek odehrála písecká juniorka duel s rezervou Zlína. Velmi vyrovnaný mač skončil těsnou výhrou Písku 2:1. O vítězství rozhodlo proměněné trestné střílení Králů, jmenovitě Jana Zátopka.

Písek v Chebu ztrácel už dva góly, fantastický závěr mu přihrál výhru

Desetiminutovka snů a skvělý obrat v Chebu, kde Králové prohrávali už 2:0. Výtečný tlak v závěru zápasu ale soupeře zlomil a Písek veze domů tři body! Trefili se Adam Čížek, Jaroslav Pouzar a Ondřej Šulek.