Archiv

Mládežnický hokej
čt 18.7.2024

Juniory čeká v další sezoně derby

Druhá nejvyšší soutěž juniorů ani letos nemine tým píseckých Králů, kteří se na další ročník připravují pod taktovkou kouče Radka Volfa.

Aktuální zprávy
st 10.7.2024

Redakce webu hledá posilu!

Máte rádi písecký hokej? Máte přehled o hokejovém dění? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!

Aktuální zprávy
po 8.7.2024

Herní příprava Králů: Rivalové z ligy a soupeři z Rakouska a Maďarska

IHC Králové Písek se připravují na nadcházející hokejovou sezónu s intenzivní herní přípravou, která zahrnuje sérii přátelských zápasů proti silným soupeřům. Herní příprava začne v srpnu a skončí v září, a tým se postaví proti týmům z Česka, Rakouska a Maďarska.

Aktuální zprávy
so 8.6.2024

Odchovanec Jan Rutta přivezl do Písku zlatou medaili!

PÍSEK – Stovky lidí dorazily v pátek před polednem na Velké náměstí v Písku, aby mohly pozdravit hokejového mistra světa Jana Ruttu. Obránce, který aktuálně hraje zámořskou NHL, pozval na setkání do Písku hokejový klub IHC Králové Písek. Akce se konala v rámci městské slavnosti Dotkni se Písku v části věnované školám.

Aktuální zprávy
so 18.5.2024

Info z kabiny: Jak bude vypadat kádr A-týmu?

Druholigový tým Králů vstoupil do první fáze letní přípravy a postupně odkrývá jména. V tomto článku je postupně doplňujeme aktulizujem podobu kádru.

Aktuální zprávy
pá 3.5.2024

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!

Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

Aktuální zprávy
pá 3.5.2024

A-tým Králů povede Tomáš Matušík

Na lavičku A-týmu Králů se po roční pauze vrací kouč Tomáš MATUŠÍK! Přípravu zahájí tým v pondělí 6. května. Tomáš Matušík půslbil na lavičce druholigového Písku už v sezoně 22/23, kdy dovedl své svěřence do předkola play-off.

Aktuální zprávy
po 29.4.2024

Milan Mazanec už A-tým nepovede

Kouč Milan Mazanec nebude po vzájemné dohodě pokračovat na lavičce A-týmu. Děkujeme za jeho služby a odvedenou práci s týmem, který přebíral ve složité situaci. Ať se daří v další kariéře i osobním životě! Jméno nového trenéra oznámíme už brzy.1xbet yeni giriş

Aktuální zprávy
čt 18.4.2024

Dorost Kráů slaví triumf!

O víkendu 12. až 14. dubna se nově vznikající tým budoucího dorostu ročníku 08/09 zúčastnil turnaje v Benátkách nad Jizerou. Výsledek je skvělý - máme zlato! Skvěle, Králové!

Aktuální zprávy
po 18.3.2024

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!

Aktuální zprávy
po 18.3.2024

TRY-OUT dorostu se koná 6. dubna!

Pořádáme try-out pro hráče v kategorii dorostu. Pokud se chceš poprat o místo v týmu tradičního klubu, který hraje druhou nejvyšší soutěž dorostu, máš šanci! Vidíme se v sobotu 6. dubna. Kontaktní osobou je pan Pavel Hejl (tel.: +420 734 123 530). TRY-OUT je vypsán pro hráče ročníků 2008 a 2009. Zájemci mají možnost trénovat s dorostem už před termínem TRY-OUTu.

Rozhovory
út 12.3.2024

Lukáš Volf: Letos jsme na předkolo asi neměli

Nejlepší v bodování, ani jednou nechyběl a osobně se angažoval v návratu fans do kotle v nejdůležitější části sezony. To je stručný výčet toho, jak se v píseckém dresu rval kapitán Lukáš Volf. Sezonu zakončil jako nejproduktivnější hráč Písku s 45 body ve 40 zápasech. Své dojmy sdělil po posledním utkání.

Aktuální zprávy
po 4.3.2024

Čtyři góly jsem dal naposledy v dorostu, říká střelec Jan Matiášek

Králové si užili poslední zápas sezony ve velkém stylu. Doma dali osm gólů. K vidění byl bezstarostný útočný hokej se spoustou šancí, který se musel divákům líbit. Hned polovinu píseckých gólů pověsil za záda gólmana Kralup nejlepší střelec Písku v sezoně Jan Matiášek. Po zápase se postavil před mikrofon klubové redakce.

Zápasy
so 2.3.2024

One Man Show Jana Matiáška ozdobila poslední duel sezóny

Závěrečný duel proti Kralupům nad Vltavou byl pastvou pro oko fanouška. Dohromady padlo dvanáct gólů a v divoké přestřelované uspěl výběr Kouče Mazance 8:4. Hned o čtyři trefy se postaral Jan Matiášek, který už v první periodě zkompletoval hattrick. Jihočeši se tak se sezónou 2023/2024 rozloučili vítězně.

Preview k zápasu
pá 1.3.2024

Poslední zápas v sezóně klepe na dveře, do Písku přijedou Kralupy nad Vltavou.

V první březnové sobotě zakončí svoje putování hokejovou sezónou domácí Králové a také Kralupy nad Vltavou, které přijedou na poslední kolo k Otavě. Oba týmy již do další části bojů nezasáhnou. Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy