Novinky z mládeže

Mládežnický hokej - zápasy
včera

Junioři si z Ústí nad Labem vezou debakl

Písecká juniorka odcestovala do Ústí nad Labem, kde se odehrálo další kolo Ligy juniorů. Po první třetině byl stav utkání 2:1 z pohledu domácích, ale následně si vzal silné slovo celek z Ústí, který Písek doslova převálcoval. Za Krále se prosadil Kouba a Yahor Hrakholski.

před 2 dny

Dorost je v nadstavbě nadále stoprocentní, přehrál Letňany

Písečtí dorostenci v rámci nadstavby zavítali do ICE ARENY v Letňanech, kde na ně čekali Letci. Po první periodě vedl celek od řeky Otavy 1:0 a další branky padaly až v závěrečné části. Drama nastalo dvě minuty před třetí sirénou, když domácí celek dotáhl Písek na rozdíl jedné branky. Jihočeši si ale duel pohlídali a i po čtyřech odehraných kolech jsou neporaženi.

před 2 dny

Pomalý rozjezd, pak převaha. Junioři doma vyhráli

V pátek 27. listopadu večer hráli písečtí junioři doma s týmem Kralup nad Vltavou. První půlka zápasu nebyla ideální, pak se juniorka rozjela. O pátečním večeru doma porazila Kralupy nad Vltavou 6:1!