Vybrat sezónu:


Novinky z mládeže

Mládežnický hokej - zápasy
ne 18.2.2024

Domácí Havířov slaví výhru, Králové se neprosadili

V nedělním odpoledni bylo na programu 35. kolo. V něm ve své aréně už na konci úvodní části šel Havířov do vedení prvním zásahem. Ve druhé třetině gól nepadl. V poslední části se ještě havířovští prosadili dvakrát, písečtí v tomto zápase nevstřelili žádný gól a z Gascontrol Arény odjíždějí s prázdnou.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 16.2.2024

Třemošná na svém ledě po vyrovnaném boji porazila Krále

V pátečním podvečeru přijeli mladí Králové do arény Třemošné. Ta už po sedmi minutách prohrávala o gól, když se trefil Lukáš. Vedení hostům vydrželo až do 54. minuty, když ve vlastním oslabení srovnal Krasanovský. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný a tak přišlo na řadu prodloužení. V něm v 65. vítěznou trefou rozhodl Šmíd.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 28.1.2024

Rytíři na svém ledě přehráli Krále

V nedělním 32. kole byl na programu další zápas v lize Juniorů, Králové odcestovali bojovat na stadion Kladna. To si už v první třetině diktovalo hru a vsítilo dvě branky. Ve druhé části dvěma dalšími zásahy navýšilo svůj náskok. Ve třetí třetině ještě v rozmezí pěti minut nasázelo píseckým hráčům další tři trefy. Králům se podařilo snížit zásluhou Čunáta a dva body přidal Lukáš, více toho Písek nestihl a prohrál o čtyři góly.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy