Týden hokeje bavil i malé špunty v Písku

Písecký zimní stadion hostil v úterý 21. září oblíbenou akci Týden hokeje, která se koná pod křídly organizace Český hokej. Písečtí trenéři mládeže, v čele s šéftrenérem Janem Kudrnou, přivítali 26 registrovaných dětí.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 19.9.2021

Junioři si upevnili první místo v tabulce! Vyrovnaný duel s Kralupy rozhodla závěrečná třetina

Mělo to být jednoduché utkání pro Písek, který okupuje první příčku v tabulce, ale poslední Kralupy nad Vltavou hrdě bojovaly až do konce a výhru Písku rozhodně nedarovaly zadarmo. Po dvou třetinách byl stav utkání 2:2 a oba celky šly do třetí třetiny s jediným cílem – zvítězit. Tento cíl se přeci jen podařilo splnit Králům, kteří v závěrečné periodě skórovali dvakrát. Výhru žluto-modrých hokejistů pojistil gólem do prázdné branky obránce Adam Dolhý, který v utkání zaznamenal tři kanadské body.

Jihočeské derby dorostenců dopadlo šťastně pro Písek

Mladí Králové se v rámci Ligy dorostu utkali v Táboře s tamním B - týmem, se kterým sehráli vyrovnanou partii, avšak ve třetí třetině se roztrhl pytel s góly a Písek si tak dokráčel pro slušné vítězství 5:2.