Archiv

Preview k zápasu
út 2.9.2008

Čeká na Písecké v Klatovech výhra?

Po neúspěšném výjezdu do Milevska čeká Písecké další odveta – tentokrát budou jejich soupeřem HC Klatovy. Klatovští mají za sebou tři přípravná utkání, z toho jediné úspěšné a tím bylo právě to poslední s HC Sokolov. Své štěstí v barvách soupeře pokouší i dva obránci, kteří dříve hráli v barvách modrožlutých – Petr Mainer a Andis Cirulis. Zda Klatovští dokáží zdolat branku svého soupeře se dozvíme ve středu 3. září od 18:00 na Zimním stadioně v Klatovech.

Mládežnický hokej - zápasy
st 15.8.2007

Juniorka vzdorovala klatovskému áčku, Novák se blýskl hattrickem

Písecká juniorka stále čeká na své první vítězství v přípravě. Po porážkách s Příbramí a Českými Budějovicemi podlehli Písečtí i v Klatovech. Ovšem žádnou ostudu neutržili, protože jim soupeřem bylo druholigové áčko HC Klatovy, které nakonec zvítězilo jen nejtěsnějším poměrem 5:4. Hattrickem v dresu Jihočechů se blýskl útočník Vladimír Novák. Na druhé straně se třikrát prosadil Jiří Heřmánek.

po 19.2.2007

Tříbodový víkend písecké juniorky

Pražské juniorské týmy Písek nepřemohly. Nejprve Kobra v pátek a poté ani Hvězda v neděli nenašla více než dvakrát za zápas recept na spolehlivého Jakuba Myslivce v brance Jihočechů. A přitom zvláště z Kobry jde strach, vždyť v neděli uštkla na táborském ledě tamní kohouty. A ti přitom vedou tabulku. Písek po remíze a výhře bere tři body, zůstává na druhém místě a výrazně tak nakročil k blížící se baráži. K víkendu se vrací vedoucí mužstva Vladimír Bican.

Zápasy
ne 24.9.2006

Junioři vstoupili do soutěže bez problémů

Od Kolína, nováčka juniorské ligy, se hodně čekalo. Neznámý tým provázela pověst kvalitního celku, a když se v sedmé minutě úvodního utkání nového ročníku hosté ujali vedení na píseckém ledě, mohlo se zdát, že tomu tak skutečně bude. Mladíci IHC se však brzy zahřáli na provozní teplotu, do přestávky skóre otočili, a po druhé třetině už bylo jasné, kdo je na hřišti pán. Kozli si nakonec odvezli osmigólový příděl, o který se největší měrou zasloužil s bilancí 2+2 Stanislav Pešta, nejproduktivnější hráč týmu v přípravě. Svůj první bod v prvním soutěžním zápase v Česku zaznamenal asistencí na úvodní branku i lotyšský bek Andis Cirulis.

Zápasy
čt 10.8.2006

Juniorka v přípravě roznesla chabé Kladno

K úvodnímu zápasu herní přípravy na nadcházející sezónu nastoupili ve čtvrtek večer i junioři. Na písecký led zavítal tým PZ Kladna, v jehož dresu se uvedli hlavně mladí hráči. Ti naprosto nestíhali tempo domácích, kteří, ač nehráli v nijak oslnivé formě, sázeli jednu branku za druhou. Díky skvělé práci kapitána Hory se hned v úvodu trefil dvakrát Fořt. Mezi jeho úspěchy se vklínila i elegantní rána obránce Jankovského. Tři góly nasázel díky šťastným odrazům i výborně fungující spolupráci s Margetou Jakub Bican, sedmé jméno ve střelecké listině patří Tomáši Růžičkovi. Za Písek si poprvé zahrál i sedmnáctiletý lotyšský obránce Andis Cirulis. Jediným problémem pak je vyhozené rameno Jana Hory.