Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
ne 13.9.2020

Vyrovnané dorostenecké derby musela rozhodnout dovednostní soutěž, ve které uspěl celek od Otavy

Ke druhému kolu ligy dorostu odcestovali svěřenci trenéra Hejla do nedalekého Tábora, kde je čekal poměrně vyostřený duel s místním celkem Kohoutů. Do utkání vstoupil lépe mančaft z Písku, který vsítil v první třetině dvě branky. Táboru se ale podařilo pár vteřin před první sirénou snížit na rozdíl jedné branky. Druhá perioda přinesla branku na každé straně a stav po ní byl 3:2 pro Krále. Ve třetí třetině to už vypadalo, že si hosté dojdou pro vítězství v základní hrací době, avšak proti byl táborský Škrleta, který srovnal stav na 4:4 zhruba minutu a půl před koncem. O vítězi musela rozhodnout tedy dovednostní disciplína - samostatné nájezdy, ve které si lépe vedlo družstvo od Otavy. Další utkání sehrají Písečtí příští týden 19.9. s HC České Budějovice B a následně 20.9., kdy dorostenecký tým vyrazí do Českých Budějovic k utkání s HC DDM.

Preview k zápasu
st 10.8.2016

Testování píseckých mladíků pokračuje zápasem s Klatovy

Písecký A-tým sehraje první domácí přípravný zápas. Ve středu 10. srpna od 18 hodin vyzve Klatovy, které v minulé sezóně platily za jeden z nejsilnějších týmů soutěže. Mladý písecký tým ve dvou venkovních přípravných zápasech pokaždé prohrál - 5:4 po nájezdech s juniorkou Českých Budějovic a 7:3 s David Servisem. Trenéři Karel Slabý a Roman Vlček dávají zatím hodně šancí mladým hráčům, kteří se chtějí poprat o druholigový dres.

út 28.9.2010

O další prvoligové body svede Písek bitvu s Vrchlabím

První liga pokračuje v tomto týmu dalšími dvěma koly a ještě než Písek zamíří k sobotnímu utkání do Ústí nad Labem, utká se v domácím souboji s týmem HC Vrchlabí. Oba středeční soupeři se spolu utkají po více než třech letech, v rámci prvoligových bojů to ale bude vůbec poprvé. Odjede krkonošský klub s prázdnou, stejně tak jako před týdnem Beroun? To napoví až podvečerní zápas, jehož úvodní vhazování je naplánované na 18:00.