Archiv

út 28.8.2018

Nejdřív šok, pak vybojovaná výhra. Písek uspěl v Příbrami

Písečtí druholigoví hokejisté v létě nelení a místo volného úterý si mimo původní plány naordinovali další přípravný zápas. V improvizované sestavě opět s řadou mladíčků odjeli do Příbrami, kde s účastníkem středočeské krajské ligy svedli tuhý boj. Písek vyhrál 6:5 díky hattricku Karla Strnada a trefám Tomáše Roda, Šimona Červinského a Romana Jabůrka. Vítězství Písku se ale nerodilo lehce - už ve třetí minutě Jihočeši prohrávali 0:2. Do 25. minuty zvládli vyrovnat a díky skvělé druhé třetině drželi po 40 minutách vedení 5:3. To navýšili na začátku třetího dějství. Domácí v závěru zápas ještě zdramatizovali a snížili na rozdíl jediné branky. Tým Písku dal opět volno některým oporám. Z nových tváří v přípravě se představil jednadvacetiletý útočník Jan Pixa, který strávil minulou sezonu v amerických juniorských soutěžích.

Aktuální zprávy
st 31.5.2017

A-tým podstupuje letní dril. Trénuje pětkrát týdně

Hokejisté druholigového týmu IHC Písek od se od začátku května připravují na novou sezónu. Po změnách ve vedení klubu stojí nová jména také v čele týmu mužů - vedou ho David Míka s Radkem Volfem starším. Hráči mají přípravu opravdu pestrou a od června do ní zapojí i tréninky na ledě.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 23.1.2015

Starší dorost si na vlastním ledě poradil se Vsetínem

Po třech porážkách se starší dorostenci Písku dočkali zaslouženého vítěství. Na vlastním ledě porazili Vsetín 3:0. Dvěma góly se v utkání blýskl David Pokorný, třetí gól pak zaznamenal Jan Pixa.

so 27.9.2014

Starší dorost se dočkal první výhry, na vlastním ledě porazil Mladou Boleslav

První plnohodnotnou výhru v letošním ročníku RAKO extraligy slaví písecký tým staršího dorostu. Tři body si připsal v 8. kole na vlastním ledě proti celku z Mladé Boleslavi. Na vítězství 4:2 se podíleli hned čtyři různí střelci. Postupně se trefili Pixa, Pokorný, Bednařík a Marek.

pá 14.3.2014

Starší dorost v úvodu baráže udolal Kozly z Kolína

Písečtí starší dorostenci zahájili boje o záchranu extraligové příslušnosti zápasem s úspěšným celkem druhé nejvyšší soutěže z Kolína. Středočeši byli zdatným soupeřem a Píseckým dokázali zavařit hlavně v přesilových hrách. Dvakrát se v zápase prosadil písecký útočník Pixa, který si na své konto připsal i vítěznou branku.

pá 29.3.2013

Mladší dorost zachránil extraligovou příslušnost! Nezabránila mu ani prohra v posledním kole

Písečtí mladší dorostenci zachránili extraligu i pro příští rok. Důležitá klání v závěru sezóny zvládl bravurně.

ne 17.3.2013

Mladší dorostenci přejeli kladenské PZ a kolo před koncem drží těsný náskok na sestupovou pozici

35. kolo ELMD: Písek držel otěže zápasu pevně ve svých rukou a vybojoval důležité body.

pá 15.3.2013

Důležitý zápas s Hvězdou mladší dorost vyválčil ve svůj prospěch. Nájezdovou loterii zvládli Jihočeši na výbornou

34. kolo ELMD: Písek vytěžil z důležitého klání dva body a dvě kola před koncem opustil sestupovou pozici.

pá 1.3.2013

Těsná prohra v Litvínově. Mladšímu dorostu unikl bodový zisk v závěru utkání

Mladíci z jihu Čech dlouho sahali po bodech. Gól v závěru rozhodl o prohře Písku.

ne 24.2.2013

Mladší dorost proti Kladnu dvakrát vedl, Rytíři ale dokázali Jihočechy zlomit

30. kolo ELMD: Kladenští Rytíři zvládli lépe druhou třetinu. Písečtí stále bojují o záchranu.

ne 17.2.2013

Mladší dorost prohrál v Karlových Varech 0:7

29. kolo ELMD: Celek Karlových Varů jasně dominoval.

čt 14.2.2013

Mladší dorostenci potrápili Piráty z Chomutova, na body však jejich snaha nestačila

28. kolo ELMD: Písek dokázal s Chomutovem držet krok. Favorit ze severu zvítězil.

út 29.1.2013

Třetí třetina rozhodla o výhře letňanských Letců. Písecký mladší dorost tentokrát bez bodů

27. kolo ELMD: V prvních dvou třetinách branka nepadla, zato v posledním dějství jich padlo osm.

so 26.1.2013

Mladší dorostenci IHC prohráli na ledě
kladenské "Pézetky" až po nájezdech

26. kolo ELMD skupina západ. Písek bere bod po samostatných nájezdech.

ne 20.1.2013

Mladší dorostenci obrali o důležité body pražskou Hvězdu, zvítězili o čtyři branky

25. kolo ELMD. Písek zvládl další důležitý zápas. V souboji s Hvězdou Praha zvítězil 5:1!