Archiv

Zápasy
st 28.2.2024

Drama s Chebem rozlousklo až prodloužení

Souboj týmů, kterým již o nic nejde nabídl vyrovnanou podívanou. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a v prodloužení se štěstí usmálo na hostující mančaft. Utkání bylo zbytečně kouskované hlavně kvůli trestům a hromadě Icingům. Za domácí se prosadil obránce Radoš. Skvělé zákroky v brance předváděl junior Císař.

Preview k zápasu
pá 2.2.2024

Všichni na zimák! Přijedou Benátky!

I po dvou venkovních nezdarech není nic ztraceno a Králové stále bojují o předkolo play-off. Tentokrát se jim do cesty postaví Benátky nad Jizerou, které jsou v nadstavbové skupině na druhé příčce. Zaskočí Jihočeši papírového favorita a předvedou před domácím publikem další skvělou show? Zápas vypukne v sobotu v tradičních 17:00!

Aktuální zprávy
út 16.1.2024

Stále existuje možnost vidět český tým. Vstupenky na jednotlivá utkání MS IIHF v ledním hokeji 2024 jsou v prodeji

Pořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě 16. ledna spustili prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.

ne 17.12.2023

Králové se nevšedně v pondělí představí v Praze!

Netradičně v pondělí uvidíme Písek v druholigovém boji, neboť se jihočeský mančaft utká s Letňany. Pražský celek půjde ze čtvrtého místa do utkání jakožto jasný favorit zápasu. Zlomí konečně Písek nepřízeň osudu a odveze si z hlavního města alespoň bod? Moudřejší budeme již zítra. Duel v Praze vypukne v 18:00.

pá 8.12.2023

Králové míří do Benátek!

Svěřence kouče Mazance čeká druholigová bitva v Benátkách nad Jizerou. Povede se Králům zlomit nepříznivou sérii? Utkání vypukne v sobotu v netradičním čase – 15:00.

Zápasy
st 22.11.2023

Písek podruhé v sezóně zvítězil nad Kobrou!

Jasným favoritem středečního utkání byla pražská Kobra, která byla na vlně pěti vyhraných zápasech v řadě. Bodovou stopku jim ale vystavil tým poskládaný novým píseckým lodivodem Mazancem. Mužstvo bylo navíc doplněno hráči, kteří mají domluvené střídavé starty a taktéž hráči z juniorky, neboť mančaft kosí viróza. Nelehký úkol ale Králové zvládli na výbornou a pražskému týmu nedali šanci. Jihočeši zvítězili nekompromisně 6:3 a k řece Otavě vezou tři parádní body. Dvakrát se trefil Zayml, po jednom vstřeleném gólu mají Koupal, Radoš, Volf a Hrakholski.

Zápasy
st 11.10.2023

Nekoncentrovanost v první minutě připravila Krále o bodový zisk

Písečtí hokejisté odcestovali do Slaného, kde se utkali s mančaftem HC Řisuty. Jihočeši začali velmi bídně, neboť ihned v první minutě obdrželi dvě branky. Králové se do utkání sice vrátili, ale Buldoci si dokázali vedení vybojovat vždy zpět. Za písecké se dvakrát trefil Rousek. Po jednom gólu mají Volf a Hanus.

Pohled do historie
čt 7.9.2023

Slavní odchovanci píseckého hokeje

Písecký hokej se může pyšnit celou řadou hokejistů, kteří prošli zdejší líhní a udělali městu na Otavě skvělou reklamu. Mezi nejslavnějšími odchovanci najdeme šampiony NHL, KHL, české extraligy, nejvyšší švýcarské soutěže nebo úspěšné české repezentanty.

Mládežnický hokej - zápasy
so 18.2.2023

Dorost schytal v Náchodě debakl

Písečtí dorostenci se v pátek představili v Náchodě. Králové se v první třetině ujali vedení, ale poté už se rozjel domácí brankostroj, který se zastavil až na hodnotě sedm. Jihočeský mančaft tak odjel domů s nepořízenou. Jedinou branku Písku zaznamenal Velek.

so 10.12.2022

Fazóna juniorů pokračuje! Formu píseckých mladíků pocítil Salzburg!

Písečtí junioři nepřestávají překvapovat! Po výhře nad lídrem z Přerova si písecká organizace připsala další cenný skalp, když ve večerních pátečních hodinách přehrála rychlostně a technicky vybavený tým ze Salzburgu. Loňský extraligový mančaft sice dokázal srovnat s Pískem krok, ale ve třetí periodě rozhodl o zisku tří bodů Sabiniok. Králové předvedli po celých šedesát minut bojovný výkon, který byl podpořen skvělými zákroky Korytara. Dvakrát se trefil Sládek a jeden přesný úder zaznamenal i obránce Šipla.

ne 4.12.2022

Dorostenci vezou z hlavního města bod

Písečtí dorostenci se představili v Praze, kde se střetli s Kobrou. Velmi vyrovnaný mač dospěl až do prodloužení, ve kterém se štěstí usmálo na domácí mančaft. Za Krále se přesně prosadili Kápl a Solař.

út 29.11.2022

Králové budou válčit u Jordánu!

Druhé jihočeské derby v této sezóně ozdobí středeční večer v Táboře, kde dojde ke konfrontaci třetího a dvanáctého celku tabulky. Domácí hokejisté půjdou do utkání v roli favorita, ale hokejisté od řeky Otavy umí dobře zahrát proti papírově silnějším mužstvům. Osud dalšího ligového derby se začne psát od 18:00.

pá 18.11.2022

Další náročný duel se blíží! Do Písku míří Benátky nad Jizerou

Písecké mužstvo se po středečním nezdaru představí na domácí půdě, kde vyzve houževnatý mančaft z Benátek nad Jizerou, který se aktuálně nachází přesně ve středu ligové tabulky. Jihočeši mají na kontě již tři prohry v řadě a svěřenci trenéra Matušíka rozhodně nebudou chtít natáhnout tuto nepříznivou sérii na čtyři. Navážou Králové na úspěšný mač, který odehráli v úvodu sezóny v Benátkách? To vše a mnohem víc již tuto sobotu v 17:00.

pá 30.9.2022

Písecké hokejisty čeká první konfrontace s bývalým týmem Chance ligy!

Kolotoč druholigových zápasů pokračuje a na programu je čtvrté kolo třetí nejvyšší české soutěže. Písecká výprava vyrazí bojovat o první body do Benátek nad Jizerou. Bývalý prvoligový klub drží sedmou příčku s pětibodovým ziskem. Utkání startuje v sobotu v Benátkách v netradičních 14:30.

pá 19.8.2022

Písecká stopa na Hlinka Gretzky Cupu: Organizace výborná. Prostě Kanada, říká kouč brankářů Pipek

Prestižní turnaj Hlinka Gretzky Cup měl letos písecké zastoupení v realizačním týmu nároďáku U18. Trenér brankářů Václav Pipek, který se o gólmany této kategorie stará, popsal pro klubový web své poznatky a zkušenosti ze zápasů v Kanadě.