A-tým začal přípravu na ledě

Písečtí hokejisté od pondělí trénují na ledě, čeká je týdně pět tréninků. Do přípravy pod koučem Tomášem Matušíkem naskočila dvacítka hráčů. Tréninkové dávky v Písku polykají i někteří hokejisté, kteří směřují do angažmá do jiných klubů.

Sestava, kterou má aktuálně nový trenér k dispozici, ještě není finální. Zatím se do ní nezapojil z rodinných důvodů například loňský kapitán Jan Sýbek. Kádr doplnili někteří talentovaní junioři, kteří v minulé sezoně patřili k ozdobě druhé nejvyšší soutěže své kategorie. Staronovými tvářemi, které naskočily do přípravy v Písku, jsou například obránci Vladimír Hanus a David Košař, nebo útočník Martin Koupal.

Z kádru minulé sezony brázdí na startu druhé fáze přípravy led píseckého zimáku třeba útočníci Lukáš Volf, Lukáš Bednařík, František Januška, obránci Daniel Dudáček, Jan Turek a další hráči. S týmem trénuje také bývalý táborský útočník Jan Březina, který si v Písku zahrál v dorosteneckém věku. Na led u Otavy vyjeli tři brankáři - Richard Kříž, Dominik Ludvík a extáborský David Novák.

Další informace a detaily o pohybech v kádru budeme přinášet v dalších dnech a týdnech.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy