Boj o dvě postupová místa vrcholí, Medvědi v aréně přivítají Krále

V poslední únorové sobotě se písečtí přesunou na tuhý boj do Děčína, s ním se poperou o další body, které mohou oba týmy výrazně přiblížit do další fáze. Medvědům do karet hraje domácí led a také v letošní sezóně dokázali ve všech třech kolech Písek vždy porazit. Prodlouží žluto-modří sérii výher v řadě? Nebo je domácí porazí i po čtvrté?

HC Děčín

Domácí tým v únoru odehrál sedm kol, v nich se radoval pětkrát z vítězství 3:2 s Pískem, 7:3 s Hronovem, 4:2 s Chebem, s Jabloncem 4:1, uprostřed tohoto týdne jeli děčínští bojovat do Benátek a přejeli soupeře vysoko 2:11. Dvě prohry zaznamenaly 3:5 znovu s benáckým áčkem a 1:5 s Řisuty.

Z dosavadních střetů si vypracovali průběžné třetí místo, které ale nezaručuje postup do play-off na postupovou pozici ztrácí jediný bod, dvě kola před koncem nadstavby.

IHC Králové Písek

Jihočeši se v polovině měsíce vrátili na vítěznou vlnu. Vše odstartovalo kolo, kdy přijel Cheb a padl vysoko 9:1. V dalším souboji jeli hokejisté do Benátek, kde se odehrála vyrovnaná bitva, která dopadla lépe pro písecké a těsným výsledkem 4:5 zvítězili po prodloužení. Třetí zářez přidali znovu na svém stadionu, kde sehráli tuto středu vyrovnaný boj s Řisuty, ty vedly o dvě trefy, ale Písek se dokázal vzepřít a otočil na konečných 5:4.

Tyto výsledky náš výběr posunul zpět na první příčku se ziskem 66 bodů. Benátky jsou nyní na druhém postu a ztrácí 3b.

Vzájemné zápasy:

2.kolo - Děčín x Písek 7:2.

16.kolo - Písek x Děčín 3:6.

7.kolo - Písek x Děčín 2:3 (nadstavba).

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy