Boj o lídra nadstavby je tu, Benátky vyzvou Krále

V sobotním 11.kole odehrají na své půdě Benátky důležitý souboj proti Králům, který určí, kdo bude tři zápasy před koncem na prvním místě v nadstavbě, nyní jsou lídrem benátští o jeden bod, ale urvat cenné body a přeskočit zpět do čela budou chtít i Jihočeši, kteří jsou druzí a v letošním hokejovém roce je domácí ještě neporazili. Utkání začíná v netradičním čase již od 15 hod. Kdo uspěje?

HC Benátky nad Jizerou

V pěti posledních bojích nasbírali hokejisté čtyři výhry s Děčínem 5:3, s Řisuty 8:3, s Klatovy 2:1 po prodloužení a uprostřed tohoto týdne přejeli Hronov 10:2. Jediná prohra do statistik se zrodila na jabloneckém stadionu, kdy rozhodly až nájezdy a konečný výsledek byl 7:6. Tým má už dvě výhry v řadě.

IHC Králové Písek

Hráči od Otavy se probudili ze spánku, kdy nejprve měli skvělou bilanci osmi výher v řadě, o tu přišli zásluhou Děčína po těsném výsledku 2:3 v Písku. V dalších dvou střetech je čekaly tabulkově slabší týmy, ale žluto-modří vybouchli jak na ledě Klatov 4:0 tak u posledního Hronova 7:5. Po těchto výsledkových výkyvech se Králové dostali z čela na druhou příčku, za zády mají už i Děčín, který ztrácí 2 body. V posledním zápase, který se hrál tuto středu se písečtí konečně zvedli a přejeli vysoko 9:1 Cheb.

Vzájemné duely:

4.kolo - Benátky x Písek 2:5.

18.kolo - Písek x Benátky 2:1.

5.kolo - Písek x Benátky 3:1 (nadstavba).

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy