Boj o postup do další fáze pokračuje, Krále čekají Buldoci

Ve středečním utkání vyzvou naši hokejisté znovu Řisuty. Oba soupeři dvakrát v řadě vyhráli. Jihočechům jde o udržení dobré pozice, která zaručuje playoff, hosté sice již nepostoupí, ale i tak píseckým nedají nic zadarmo. V sezóně si hráči od Otavy připsali dvě výhry a jednou zvítězili řisutští. Kdo vyhraje tentokrát? Úvodní buly je plánováno na 18 hodinu.

IHC Králové Písek

Domácí hokejisté se od druhé poloviny února dostali opět na vítěznou vlnu, nyní mají dvě výhry v řadě. Nejprve na své stadionu přivítali Cheb, ten dostal 9:1. V dalším důležitém kole v boji o první místo jeli žluto-modří do Benátek, odkud si odvezli těsnou výhru 4:5 po prodloužení. Do boje zasáhl i gólman Kříž, který se vrátil do základní sestavy po delší době.

Písečtí se perou o prvenství ve skupině B. s Benátkami, oba celky mají 63 bodů, benátští mají lepší skóre a tak zatím dominují oni.

HC Řisuty

Hostující výběr ve druhém únorovém týdnu na svém ledě hrál s Chebem a vyhrál 7:3. V 9.kole přijeli Vlci, ti si odvezli těsnou výhru až po nájezdech 5:6. Další dva střety řisutští bodovali za plný počet, z klatovského zimáku si odvezli vítězství 3:5. Ve třetí sobotě v tomto měsíci přijel Děčín a padl 5:1, pro Buldoky to byla druhá výhra za s sebou.

Tři kola před koncem nástavby ztrácí na postupové příčky 24 bodů a hrají už jen o lepší umístění v celkové tabulce, kde jsou nyní na pátém místě.

Vzájemné zápasy:

6.kolo - Písek x Řisuty 6:4.

20.kolo - Řisuty x Písek 5:2.

6.kolo - Řisuty x Písek 1:2 (nadstavba).

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy