Buldoci z Řisut vyzvou v sobotní odvetě Krále od Otavy

Jihočeši jedou v sobotním kole do Středočeského kraje, kde je čekají Řisuty. Obou soupeřům se letos zatím nedaří podle jejich představ. Písek se nachází na předposledním místě a jeho bilance v posledních pěti kolech je pět proher v řadě. Buldoci jsou v tabulce poslední a mají také pět proher po s sobě. Prolomí jeden z těchto soupeřů tuto špatnou bilanci a dojdou si pro cenné body? Nebo skončí utkání remízou? To vše se dozvíme již tuto sobotu, kdy na zimním stadionu ve Slaném vypukne tento souboj v 18 30 hod.

IHC Králové Písek

Modro-žlutí hokejisté mají na svém kontě 10 bodů. Od 9. kola mají sérii proher, kdy postupně nestačili na Příbram 4:1, Kobru 6:10, Havlíčkův Brod 5:4, Klatovy 9:5 a Tábor 11:3. Králové mají útočné trio, na které si soupeř bude muset dávat pozor. Nejlepší z trojice je Bednařík (12+6), bod za ním je kapitán Sýbek (4+13) a v těsném závěsů je Matějka (2+14). Dvojice gólmanů, hájící píseckou klec mají v průměru více než pět obdržených branek v zápase.

HC Řisuty

Domácí celek má 8 bodů v tabulce. Na soupeře z Písku ztrácí jen dva body. Také oni od 9. kola nepoznali chuť vítězství, kdy je přehrála Kobra 3:8, Příbram 2:6, Klatovy 4:5, Tábor 1:2 a nováček z Chebu 3:8. Ze Středočechů má nejvíce kanadských bodů Patyk (5+7), Formánek (4+6) a Havlůj (3+6). Brankáři, kteří chytají za tento tým mají v průměru pět obdržených branek v utkání.

Vzájemné zápasy:

7. kolo - Písek x Řisuty 2:3p.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy