Další derby jihu. Písek vyzve David Servis!

K Otavě se opět vrací 2. liga. Třetí nejvyšší soutěž nabírá v úvodu pořádné obrátky a pokračuje už čtvrtým kolem. Písek čeká druhé jihočeské derby v řadě - po výbuchu na ledě Tábora chtějí svěřenci trenéra Herra odčinit prohru doma s David Servisem České Budějovice.

Zápas čtvrtého kola začíná v 17.30 a pro diváky bude opět vstup zdarma. Budějovický tým zatím odehrál dva zápasy, protože kvůli lichému počtu účastníků ligy před týdnem odpočíval. V prvním kole překvapil u Jordánu Tábor a vyhrál 8:6, pak ale padl doma s Pelhřimovem 4:5. Mezi zvučné posily letos v budějovickém týmu patří bezesporu matador Tomáš Vak, v krajském městě také využívají cenné služby zkušeného útočníka Štěpána Hřebejka, který v minulosti prošel jako mladík píseckým týmem. Ale to bylo ještě v úspěšných dobách 1. ligy. Stálicí týmu je šikovný Roman Šulčík.

Písek zahájil ročník slibnými výkony s Moravskými Budějovicemi a Žďárem nad Sázavou. Vytěžil z toho 3 body a nabuzený jel do Tábora, se kterým se mu dlouhodobě nedaří. Jihočeské derby ale jasně ovládli kohouti a píseckým hokejistům udělili výhrou 6:1 výchovný pohlavek. Poučit se z něj mohou v sobotu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy