Další výzva pro Písek! Přijedou Kozlové z Kolína

Druholigový kolotoč zápasů je v plném proudu a to platí i pro Písek, který na svém ledě vyzve čtvrtý Kolín. Po porážce v derby se tedy tým od Otavy musí rychle oklepat a připravit se na další složitou překážku. Kolín do utkání půjde jakožto favorit, ale pokud žluto-modří hokejisté naváží na bojovný výkon z derby a zlepší se v disciplinovanosti může být Kolínu více než vyrovnaným soupeřem. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

IHC Králové Písek

Písku se nedaří, nachází se na předposledním místě tabulky před katastrofální Čínou. Oproti minulé sezóně musí trenérský štáb v čele s Karlem Herrem řešit spoustu nepříjemností. Ihned v úvodu sezóny se zranilo duo nejlepších hokejistů, kteří navlékají písecký dres. Konkrétně se jedná o Martina Koupala a Jana Polatu. Celek je tedy složen především z hráčů nízkého věku, z čehož pro některé se jedná o vůbec první konfrontaci s dospělým hokejem. Písečtí hokejisté mají nepříznivou bilanci čtyř proher v řadě a v zápase s Kolínem se jí určitě pokusí přerušit. Výkony Písku jsou ale jako den a noc. Jeden zápas odehraje tým Písku skvěle, ale další bídně. Uvidíme tedy, jaký osud čeká naše hokejisty právě v utkání s Kolínem. Nejproduktivnějším hráčem IHC je útočník Lukáš Bednařík, kterému sekunduje Ladislav Paule. Z obranných řad nejvíce bodově přispívá dosavadní kapitán a stálice v písecké obraně Vladimír Hanus.

SC Kolín

Kozlové mají úplně jiné starosti. Užívají si přítomnost na špici tabulky a srdnatě bojují o čelo. Ztrácejí pouze pět bodů na první Tábor. Poslední dvě utkání se ale Kolínu nepovedli. Nejprve padli 5:1 s Kobrou a vzápětí nestačili na Klatovy proti kterým prohráli 4:3 po prodloužení. Je jasné, že Kolín bude chtít za každou cenu vyhrát a svá minulá zaváhání odčinit. Hráči Písku se budou muset mít na pozoru, protože proti nim nastoupí rovnou dvojice nejproduktivnějších hráčů skupiny. Jmenovitě se jedná o Davida Šafránka a Jana Stehlíka.

Kdo se tedy bude radovat z výhry? Povede si Písek lépe a získá po dlouhé době plný bodový zisk? To všechno se dozvíme již tuto středu!

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy