Do královského města přijede potřetí bojovat Kobra

Na led Králů se v třicátém kole přijede prát o další body silná Kobra, která obklopuje třetí příčku v průběžném pořadí tabulky Střed. Domácí výběr má před sebou těžký úkol, protože hokejisté z Prahy na první tým ztrácí sedm bodů a v utkání v Písku budou chtít určitě bodovat. Jihočechům patří sedmá příčka, ale už dvakrát se jim podařilo zaskočit favorita a dovézt zápas do vítězného konce. Střet obou týmů vypukne již tuto sobotu, kdy v 17 30 hod bude kotouč vhozen na ledovou plochu. Přijďte podpořit naše hokejisty v cestě za dalším úspěchem.

Domácí celek z posledních tří kol, vybojoval jednu výhru proti hokejistům ze Slaného, kdy je na jejich ledě přestříleli 2:7. A zaznamenali také dvě prohry, kdy nestačili u Jordánu na Kohouty 7:4. A na Příbram, která sice prohrávala po druhé třetině 0:2 před svým publikem, ale v poslední části Písku udělila kanonádu osmi góly a otočila tak vývoj utkání ve svůj prospěch, ve kterém nakonec vyhrála konečným výsledkem 8:3.

Z útoku se již delší dobu nejvíce daří Bednaříkovi, který má na svém kontě 11 gólů a 19 asistencí. Z obranných řad je to Hanus. Ten má na svém kontě 4 branky a 10 přihrávek. V sestavě Králů se točí tři brankáři a to Štrobl, Hamalčík a Kříž. Druhý jmenovaný má odchytáno 17 zápasů ze 30.

Pražané mají ze tří posledních zápasů na svém kontě dvě výhry a jednu prohru. Nejprve na svém ledě vybojovali výhru 8:5 proti Příbrami. V následujícím boji v Pouzar aréně nestačili na hokejisty z ČB, kteří je za podpory domácího publika dokázali ve vyrovnaném boji udolat v poměru 6:4. V posledním souboji přivítali na svém stadionu Klatovy, se kterými hrála Kobra vyrovnaný duel až do konce a nakonec dokázala vyhrát 2:1, kdy vítězný gól zařídil Tondr.

Nejvíce kanadských bodů má z útoku Bříška, který z 29 kol má již nastříleno 38 branek a na 31 nahrál. Z obrany je to Mrkvička (2+24). V brance Kobry se střídají Ondrík, Langer a Sochůrek, který odchytal 24 duelů.

Vzájemné zápasy:

2. kolo Písek x Kobra 2:5.

9. kolo Kobra x Písek 4:3p.

16. kolo Písek x Kobra 6:4.

23. kolo Kobra x Písek 4:8.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy