Domácí mužstvo jde do boje s Ledními Medvědy

Po týdenním půstu od hokejových zážitků, jak pro hokejisty tak i pro jejich věrné fanoušky se v sobotním večeru na ledě Písku utká Pelhřimov. Střet těchto rivalů vypukne již od 17:30.

Obou týmům se od začátku sezóny příliš nedaří. Jihočeši se po třech prohrách propadli až na devátou příčku. Lední Medvědi jsou na tom ještě hůř. Už delší dobu jim patří poslední místo v tabulce.

V letošní sezóně se již soupeři potkali začátkem října v sedmém kole na stadionu Ledních Medvědů. Jihočechům se od prvních minut dařilo lépe a dokázali si vystřílet po gólech Vlčka, Cibocha a Vlka třígólové vedení. Pelhřimov dokázal snížit trefou Plachého. Písečtí si ale dobře rozehraný zápas nenechali vzít. Další gól přidal Sýbek. A na 1:5 zvyšoval znovu Ciboch. Pelhřimovu se už podařilo jen upravit posledním zásahem Kaminskeho na konečných 2:5.

Víkendový zápas by tak mohl nabídnout velmi zajímavou podívanou z obou stran. Oba celky se budou chtít prosadit a vybojovat vítězství.

Sestavy z posledních zápasů:

IHC Písek Štekr (Kříž) – Parýzek, Polata, Suda, Hřebíček, Červinský, Turek, Hanus – Novák, Sýbek, Drda, Koupal, Pašek, Rod, Medek, Vlk, Stauber, Strnad.

HC Lední medvědi Pelhřimov Vlk (Šoustal) – Pospíchal, Kubát, Kohút, Port, Kasalý D., Kalenda, Srdínko, Rudy, Kopic, Vysloužil, Kasalý F., Hadrava Marek, Hadrava Martin, Šulák, Votápek, Kaminsky, Plachý, Oščádal

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy