Drtivá většina kádru přislíbila pokračování, vyhlíží se i posily. Jak je to s permanentkami?

Pandemie covidu-19 nedovolila dokončit sezonu, od které si písečtí fanoušci slibovali posun dospělého hokeje do vyšších pater 2. ligy. Po vynuceném ukončení letošního ročníku, kde Králové z Písku stihli odehrát jen dva zápasy v září, získali dva body a prodělali dvě karantény, vyvstává řada otázek. Odpovídá na ně generální manažer Erik Svoboda.

Současná situace tvrdě dopadá na činnost všech klubů. Výjimkou není ani ten hokejový z Písku. „Písecký hokej bude potřebovat finanční pomoc, jako nikdy v historii. S našimi kluky jsme v kontaktu a všichni nám potvrdili zájem pokračovat za IHC i nadále v další sezoně,“ hlásí Erik Svoboda a popisuje, že výjimkou by mohli být snad jen dva hráči, kteří aktuálně zvažují pokračování hokejové kariery.

„Jsme teď v kontaktu s pěti dalšími kluky, které bychom rádi získali. Pokud se to podaří, tak každý z nich by byl velkou posilou. A to opravdu výraznou. Všichni jsou to Jihočeši, většinou Písečáci nebo kluci s Pískem spjatí,“ říká Erik Svoboda.

Vyjádřil se k možnému startu přípravy na další druholigový ročník. „Čekáme na okamžik, kdy budeme moci společně trénovat. Jakmile to půjde, okamžitě na to vlítneme. Pokud bude možnost, je předjednáno, že v Písku bude led i přes léto, takže bychom byly na ledě místo zimy v letních měsících,“ uvádí Erik Svoboda.

Také objasnil, jak mohou postupovat majitelé permanentních vstupenek zakoupených na ročník 20/21. „Pokud se fanoušek rozhodne pomoci klubu a i přes platnost jeho permanentky zakoupí na další sezonu novou, tak mu bude při jednom z domácích zápasů veřejně poděkováno a předána věcná cena. Jinak budou na příští sezonu platit permanentky zakoupené na tu letošní,“ doplňuje generální manažer Svoboda.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy