Herní příprava: Známí konkurenti i zahraniční soupeři

Druholigoví hokejisté IHC Písek se připravují na nadcházející soutěžní ročník. Klub aktuálně zveřejnil seznam domluvených přípravných zápasů, které odstartují ve druhé polovině letních prázdnin.

Na seznamu letních soupeřů píseckého týmu se aktuálně objevují v uvozovkách staří známí, se kterými se budou hráči z královského města potkávat i v sezóně. Ani letos ale nechybí oblíbená měření sil se zahraničními celky.

Na středu 4. srpna je naplánován první přípravný zápas - doma Písek vyzve Příbram. Ve středu 11. srpna se u Otavy bude hrát znovu - tentokrát přijede rakouský tým Steel Wings Linz z mezinárodní Alpské ligy. V úterý 24. srpna pojedou svěřenci koučů Roba a Šrámka do Klatov, hned v pátek 27. srpna sehrají doma další mač z týmem z Alpské ligy - tentokrát s celkem mladíků z Red Bull Salzburg. Herní příprava bude pokračovat 1. září v Příbrami, generálka je naplánována na 15. září doma s Klatovy.

Králové z Písku také představili novinky v kádru. U Otavy se na novou sezonu připravují a o angažmá s A-týmem jednají další dvě zajímavá jména. Brankář David Novák, který působil v Táboře, a odchovanec Vladimír Hanus - obránce.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy