Hokejisty Písku prověří David Servis, nepříjemný nováček soutěže

Z Budějovic do Budějovic. Tak by se dala popsat cesta píseckých druholigových hokejistů úvodem třetí nejvyšší soutěže. Po neúspěšném utkání v Moravských Budějovicích, kde Písek dlouho sahal po bodech a nakonec odjel s prázdnou po porážce 2:4, cestuje tým od Otavy k derby do Českých Budějovic. V Pouzar aréně ho bude na malém hřišti čekat nepříjemný David Servis – nováček soutěže.

HC David Servis České Budějovice odehrál zatím dvě utkání. V prvním kole překvapil favorizovaný Kolín a na jeho ledě ho porazil 4:1. Pak doma nestačil na Moravské Budějovice, kterým podlehl 2:5. V sobotu měl odehrát také derby s Táborem, ale kvůli marodce bylo utkání přeloženo. Zápas s Pískem by měl ale proběhnout v původně naplánovaném termínu ve středu 28. září od 18 hodin. Sváteční zápas v krajském městě je ideální příležitost pro písecké fanoušky vyrazit podpořit svůj tým.

Sestava David Servisu z posledního zápasu s Moravskými Budějovicemi: Spáčil – Zich, Matoušek, Břečka, Škopek, Žáček, Chaloupka – R. Suchánek, J. Hanzal, Fleischman, D. Bílek, Točík, Šesták, Vylíčil, Jiří Bárta, Ferebauer.

Sestava Písku ze zápasu v Moravských Budějovicích: Pipek – Procházka, Pavlíček, Hanus, Červinský, Hřebíček, Suda – Suchan, Vlček, Sýbek, Marek, Koupal, Pašek, Urbanec, Drda, Šuhaj, Rod.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy