Hokejový most Beroun - Písek

Písek vyhrál v Berouně 3:1.
Úvodní sestava hostujícího celku: Sedláček - Pavlíček, Žovinec, Všetečka, Kolarz, Kanov, Lukáč, Havran - Slavík, Vaniš, Antončík - Eberle, Melka, Nouza - Kudrna, Bělohlav, Polodna - Ferebauer, Nedorost, Suja.

18:00 První třetina je u konce. Písečtí svým výkonem zatím zůstávají dlužni hře z předchozích zápasů. Rozhodně jim nepomohla ani tři vyloučení, už jen proto, že při tom úvodním inkasovali. V čase 4:48 potrestal Nedorostovo vyloučení Klhůfek. Vyrovnat mohl v 16. minutě Antončík, jeho střela se ale zastavila o horní tyčku. Uvidíme, zdali se hosté ve druhé části pozvednou.

18:54 Také ve druhé třetině se to vyloučeními jen hemžilo. Jihočeši během úvodních sedmi minut pobývali na trestné lavici hned třikrát, a Berounu se tak otevřela výhoda dvojnásobné početní převahy. Hosté ji však přestáli bez úhony.

Ve 28. minutě jásala písecká enkláva. David Nedorost se prosmýkl kolem levého mantinelu a švihem snad ani lépe mířit nemohl - 1:1. Tento stav zůstal nedotčen před další početní výhody na obou stranách i závěrečnou převahu domácího týmu.

Pavel Šácha, mediální zástupce klubu druhou třetinu zhodnotil těmito slovy: "Zápas kouskují častá vyloučení, až příliš je jich i na naší straně a tak jsme s nedostali k obvyklé hře. Je dobře, že to David Nedorost takhle parádně trefil a dostal nás do hry. Věřím, že se ve třetí třetině o vítězství ještě popereme."

19:44 Ve chvíli, kdy zápas spěl do prodloužení, uplatnil důraz před brankou soupeře Dušan Žovinec a zblízka zavěsil puk pod horní tyčku. V posledních vteřinách hry uklidil puk do prázdné branky Tomáš Nouza. Písek se poprvé v sezoně probojoval do pozic zaručujících play-off.