Hokejový most Beroun - Písek

V 18 hodin odstartuje druhý zápas skupiny "o baráž" a Písek změří síly s berounskými Medvědy. Beroun se aktuálně nachází na nelichotivé předposlední příčce a zisk bodů z dnešního utkání pro něj bude velmi důležitý. Písečtí se naopak mohou případným vítězstvím oddálit barážové hrozbě.
1. gól Písku - 10. Slavík (Nouza, Krstev)

2. gól Písku - 14. Melka (Slavík, Všetečka)

3. gól Písku - 19. Ferebauer (Suja, Všetečka)

V první třetině diváci viděli otevřený hokej, se spoustu šancí na obou stranách. Žádná větší zodpovědnost při bránění v zápase nebyla k vidění, z čehož vyplývá i výsledek (2:3). Jihočeši si tak odnáší do druhé periody jednobrankové vedení. Jak s ním naloží v následujících minutách?

Ve druhé třetině se skóre nezměnilo, i když oba brankáři byli nuceni předvést několik kvalitních zákroků. Jinak se ve střední části hry hrála nepříliš rušná partie. Domácím se největší na vyrovnání šance otevřela při dvouminutové početní převaze pěti proti třem. Výraznější ohrožení Sedláčkovy svatyně si však Medvědi nevytvořili. Také Jihočeši nejvýrazněji zahrozili v početní výhodě, dvakrát ale ve velmi slibné pozici selhali.

Tak diváci se gólu nedočkali ani ve třetí periodě. Jedinou částí hry, kdy si fanoušci mohli zakřičet gól, byla první třetina. Tak jako v předchozích minutách, tak i v závěrečné části hry, domácího brankáře několikrát zachránila tyč. Domácí se v samotném závěru ještě pokusili o vyrovnání, při hře bez gólmana. Na výsledku 2:3 se již nic nezměnilo.