Hokejový most Chomutov - Písek

Konečný stav utkání: 3:2 po samostatných nájezdech.
Mužstvo IHC KOMTERM Písek dorazilo na sever Čech v tomto složení: Sedláček (Vajner) - Zacpálek, Pavlíček, Všetečka, Dvořák, Lukáč, Kanov, Havran - Dalecký, Luňák, Antončík - Melka, Knotek, Nouza - Slavík, Šperger, Polodna - Suja, Vaniš, Ferebauer - Kudrna.

V úvodní části byli aktivnější domácí, také jim k tomu pomohly dvě přesilové hry. Brankář Sedláček v písecké svatyni předvedl devět úspěšných zákroků. Asi nejvíce k otevření skóre měl ve dvanácté minutě domácí Endál, kdy po jeho střele zazvonila horní tyč.

Zásahy brankářů po první třetině: Řehoř - 5, Sedláček - 9.

Po nevyužité dvojnásobné početní převaze se Písečtí na několik minut ocitli pod tlakem domácích Pirátů. Z něho vzešla jedna vyložená šance, puk se ale od vnitřní tyče odrazil před brankovou čáru, nebezpečí pro hosty tímto skončilo.

Ve zbytku druhé třetiny se písecký tým nedechl k výbornému výkonu, byl nebezpečnějším týmem a může litovat, že se žádná z jeho příležitostí neujala. Chomutovský brankář Řehoř byl ale jednoznačně zaměstnanějším z obou gólmanů.

O své pocity se po druhé řetině podělila brankářská dvojka Jihočechů - Vratislav Vajner: Zatím je to naprosto vyrovnaná partie a výsledek je otevřený. Měli jsme dost šancí a je škoda, že jsme nějakou z nich nevyužili. Přesto stále celá střídačka věří, že můžeme vyhrát.

Diváci se dočkali ve třetí části prvních branek, k nelibosti domácích příznivců do chomutovské svatyně. V rozmezí tří minut se trefili Nouza a Melka. Jihočeši měli při remízovém stavu Ústí s Třebíčí naději na postup do play-off. Domácí však zabrali a v krátkém časovém rozmezí srovnali stav Kraft a Procházka. Utkání nakonec dospělo do samostatných nájezdů, které zvládli lépe domácí. Písek tak bude hrát ve skupině o udržení...

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy