Hokejový most Litoměřice - Písek

Konečný stav utkání, Litoměřice - Písek 3:1.
20:18 Písečtí na body nakonec nedosáhli. Přitom vstup Jihočechů do třetí třetiny byl perfektní a po 32 vteřinách hry snížil na 2:1 povedeným bekhendovým zakončením z mezikruží Luňák. Hosté byli aktivnější i nadále, ve 47. minutě ale využil brejku nikým nehlídají Kloz a vrátil domácích dvoubrankový náskok. Další odpovědi Písečtí hledali už jen marně a v Litoměřicích tak podlehli místnímu Stadionu o dvě branky.

19:27 Ve druhé části bylo rušněji před litoměřickou brankou. Celkově Písečtí prověřili brankáře Přikryla osmnáctkrát, ani přes vysoký počet střel se ale Jihočeši stále nedokázali prosadit a před poslední dvacetiminutovkou tak stále prohrávají o dvě branky. Podaří se Jihočechům nepříznivý vývoj ve třetí části otočit?

Pavel Šácha ke druhé třetině pověděl. „Soupeře jsme přehrávali, proto je obrovská škoda, že stále prohráváme 2:0. Obraz hry ukázal, že můžeme naplno bodovat, bez vstřeleného gólu to ale samozřejmě nepůjde.

Trenér Josef Řeháček k první třetině dodal: „Nemohu být s touto třetinou spokojen. Ačkoli jsme na to hráče upozorňovali, vstup do utkání byl hrozný. Chyběl nám hlavně pohyb. Teprve v závěru třetiny jsme soupeře dostali pod tlak, bohužel ale šance neproměníme."

18:30 První část přinesla bleskovou branku na straně Litoměřic. V 1. minutě utkání od modré čáry zkušeně poslal puk švihem pod horní tyčku Drábek a domácí vedli 1:0. podobné zakončení platilo na Sedláčka v první části ještě jednou, s tím rozdílem, že autorem druhé trefy byl Tůma, který úspěšně zacílil z mezikruží. Písečtí tlačili v závěru úvodního dějství a velmi blízko snížení byl Bělohlav, který se objevil s pukem tváří v tvář litoměřickému brankáři, úspěšnější byl ale v tomto minisouboji Přikryl. Domácí tak vedou po dvaceti minutách 2:0.

17:50 Sestava píseckého týmu bude prakticky totožná jako v předešlém utkání s výjimkou v obraně. Místo Martina Parýzka se představí Roman Vráblík.

Kompletní složení jednotlivých formací: Sedláček - Němeček, Všetečka, Žovinec, Kanov, Havran, Lukačovič, Vráblík, Lukáč - Nouza, Bělohlav, Suja - Antončík, Luňák, Ferebauer - Polodna, Šperger, Marek - Slavík, Vaniš, Mrkvička.