Hokejový most Olomouc - Písek

Poslední aktualizace: 20:13. Olomouc - Písek 8:0, konečný výsledek.
20:13 Domácí se také ve třetí části bavili hokejem a dalšími třemi brankami navýšili skóre na konečných 8:0. V burácející atmosféře si tak dokráčeli k poklidnému a hlavně vysokému vítězství. Písečtí se vrací ha jih bez vstřelené branky a hrozivým osmibrankovým přídělem.

19:23 Ve druhé části hry se písecké mužstvo představilo olomouckým divákům v podstatně lepším světle, hrálo aktivněji než v první části a práce přibyla také na straně domácího gólmana Kašíka. Ve druhé početní převaze píseckého týmu dokonce zazvonila za Kašíkem tyč po střele Všetečky. V dalších minutách si Písek připravil několik slibně vypadajících možností, Jihočeši však byli naprosto neefektivní. V posledních minutách druhé třetině se opět vrhli do útoku domácí a hned se také radovali z pátého gólu. Při vyloučení Bělohlava dostal příliš prostoru před píseckou klecí Haluza a Sedláček neměl šanci. Stav po čtyřiceti minutách, Olomouc – Písek 5:0.

18:32 Píseckým se nepodařilo zachytit nástup soupeře. Na ledě silné Olomouce se Písečtí chtěli na začátek utkání zaměřit, ale obrázek si může další udělat sám. Už na začátku třetí minuty otevřel skóre Šlahař, který si pohodlně nabruslil od levého mantinelu až před Sedláčka a překonal ho střelou pod levé rameno. Téměř totožný scénář využili Hanáci i pro svou durhou branku, kdy si podobný kousek zopakoval Pekr a bylo to 2:0. domácí tým byl na koni a solidně zaplněný stadion se hrou svého týmu očividně bavil. Další radost udělal domácím fanouškům Mory Vondrášek, který překonal Sedláčka střelou po ledě a k jejich nesmírné euforii se ještě do přestávky stihl zapsal mezi střelce i miláček publika Jiří Dopita., který tečoval střelu z Nedbákovy hole. Stav po dvaceti minutách je tak 4:0.

Sestava hostujícího celku na začátku utkání: Sedláček – Němeček, Všetečka, Lukačovič, Havran, Lukáč, Parýzek, Kanov – Nouza, Šperger, Mrkvička – Nedorost, Luňák, Běohlav – Polodna, Vaniš, Žovinec – Mošovský, Ferebaier, Kudrna.