Hokejový most Třebíč - Písek

Písek prohrál v Třebíči o jednu branku.
17:20 Hokejisté Písku nastupují v Třebíči v této sestavě: Sedláček - Kolarz, Všetečka, Žovinec, Pavlíček, Lukáč, Kanov, Havran - Nouza, Luňák, Nedorost - Antončík, Vaniš, Slavík - Polodna, Šperger, Mrkvička - Suja, Ferebauer, Kudrna. Jako osmý obránce je připraven Adam Lukačovič.

17:59 První část utkání je už konce. Domácí byli v průběhu úvodní fáze aktivnější a vyprodukovali si hned 17 střel, Sedláček je ale svému týmu dnes výraznou oporou. Hosté o sobě dali vědět až v samotném závěru první třetiny, kdy dobře sehráli početní výhodu, brankou ale v úvodním dějství neskončila žádná z akcí.

Obránce David Pavlíček k první třetině dodal: „Měli jsme špatný začátek, do desáté minuty nám chyběl pohyb. Pak nás zvedla naše přesilovka a řekl bych, že ta druhá půlka už byla docela v pořádku. Musíme s domácími ve druhé třetině více bruslit.

Zásahy brankařů v první třetině: Hrubec (TRE) - 9, Sedláček (PIS) - 17.

18:53 Ve druhé části hry byl více zaměstnaným brankářem domácí Hrubec, výsledek třetiny je ale pro hosty velice nemilosrdný. Nejprve se domácí prosadili těsně po přestávce a dalšími dvěma slepenými góly ze 34. minuty zvýšili svůj náskok na tříbrankový. Pokud bude chtít Písek pomýšlet na body, nečeká ho ve třetí třetině vůbec nic jednoduchého.

Zásahy brankařů ve druhé třetině: Hrubec (TRE) - 12, Sedláček (PIS) - 6.

19:45 Třetí třetina byla z pohledu Píseckých ve všech směrech nejpovedenější. Ztrácený zápas Jihočeši dokázali zdramatizovat. Nejprve snížil ve 47. minutě Lukáč a stav byl 3:1. Stejný hráč Písku vyslal ve dvaapadesáté minutě dělovku od modré a za tečí Mrkvičky se dostal puk podruhé do Hrubcovy branky. Jihočeši byli i nadále aktivnější, perfektně chytající Hrubec ale další změny nepřipustil. Prohra o gól bude hosty velmi mrzet, v Třebíči neodehráli vůbec špatný zápas.