Hon na Medvědy! Králové míří do Děčína!

Po krátké sérii domácích zápasů čekají na Krále dvé venkovní štace. První zastávka bude v Děčíně, kde se utkají s tamním výběrem, kterému aktuálně patří lichotivá čtvrtá pozice. Náročné utkání na západě republiky započne v 18:00.

IHC Králové Písek

V předešlém kole Písek konečně prolomil prokletí v podobě porážek. Jihočeši doma přehráli Cheb a hattrickem se v tomto utkání blýskl Jan Matiášek. Písek najdeme v tabulce v dolní části, konkrétně na příčce dvanácté. Mezi tahouny týmu patří již zmiňovaný Matiášek, avšak vidět jsou i jeho parťáci v první formaci – Lukáš Volf a Tomáš Rousek. V brankovišti dostává nejvíce prostoru Richard Kříž, avšak proti Chebu nastoupil Korytar, který svého kolegu zastoupil na výbornou.

HC Děčín

Medvědi se rvou o přední příčky tabulky a aktuálně jim náleží čtvrtá příčka. Děčín odehrál poslední utkání v Hronově, kde zvítězil 5:1. Strach brankářům nahání především trio Nezbeda – Tůma – Faigl. První dva jmenovaní mají na kontě už přes dvacet kanadských bodů! Děčínský tým nemá jasnou jedničku. V brankovišti se pravidelně střídají Lavinger s Petráskem

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy