Jihočechy čeká těžký oříšek. Přijede neporažený Žďár nad Sázavou

Jihočeši ve středu v podvečer nastoupí před domácím publikem proti silnému Žďáru nad Sázavou. Oba týmy se v přípravných zápasech před sezónou spolu nepotkaly. Kdo půjde do branky Písku není jisté, ale s největší pravděpodobností nastoupí Štekr. Zatím odchytal dvě utkání. Klec hostů bude hájit jednička Řehoř. Tento gólman zatím odchytal 3 zápasy, které Plameny vyhrály. Navíc má už čisté konto.

Hokejistům od Otavy se začátek sezóny příliš nedaří. Písečtí mají na svém kontě pouze jediný bod, který vybojovali v 1. kole s Moravskými Budějovicemi. Zápas nakonec dospěl až na nájezdy a domácí prohráli 3:4. Ve 2. kole k Otavě přijel Tábor, který nedal soupeři šanci a odvezl si výhru 0:6. Ve třetím utkání jel Písek do Klatov, kde nakonec prohrál 5:2.

Po třech kolech se zatím gólově prosadili tito hráči - Herr, Hřebíček, Pouch, Rod a Vlk. Všichni se trefili pouze jednou.

Plameny mají na svém kontě 8 bodů. V úvodním utkání vyhrály doma nad Kolínem nakonec 3:2. V dalším duelu jely na Nymburk, kde to bylo velmi vyrovnané. Po základní hrací době ani po prodloužení gól nepadl. V nájezdech byl lepší domácí celek a vyhrál 1:0. Ve 3. kole do Ždáru přijel Pelhřimov, který padl 5:2.

Za hosty se v kanadském bodování nejvíce daří Štěpánkovi (1+2), Benešovi (2+0) a také Kunstmüllerovi (2+1).

V tomto utkání bude favoritem Žďár nad Sázavou. Uvidíme, zda dokážou žluto-modří svoji hrou těžkého soupeře překvapit.

Úvodní buly je naplánováno na 18 hod.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy