Jihočeši jdou do boje proti družině Žihadel

Po sobotní zasloužené výhře na stadionu Bruslařů, kteří nakonec prohráli 3:6, čeká Písek souboj v aréně Žihadel. Oba týmy jsou velmi vyrovnané a fanoušci, kteří ve středu zavítají na domácí utkání Moravských Budějovic se budou mít na co těšit. Úvodní buly je naplánováno na 18 hod.

Písecký výběr jede uprostřed pracovního týdne do hnízda Žihadel. Po poslední výhře proti silnému Havlíčkovu Brodu jsou svěřenci Karla Herra dobře naladěni a budou chtít na tento úspěch navázat.

Žihadla si budou muset dát velký pozor na trojici Sýbek, Hučko a Polata, kteří jsou nejlepšími hráči v kanadském bodování. Jistotou v brance je Hauser, který odchytal všech 14 utkání.

Hokejisté z Moravy budou spoléhat na Kabelku s Klimentem, kteří v posledních dvou kláních dali vždy 1 gól a 1 asistenci. Také posílili obranu, kde se bude chtít projevit Veleba. V posledním zápase se radovali z výhry, kdy zdolali Pelhřimov 6:2. Domácí jsou nyní třetí a Jihočeši obklopují těsně za nimi čtvrtou příčku.

Ve vzájemných zápasech na sebe oba celky narazily již dvakrát. Nejprve hned v úvodním kole letošní sezóny, kdy hokejisté z Moravy padli před domácím publikem 2:5. V odvetě, která se hrála u Otavy nestačil tým na hosty těsným výsledkem 2:3.

Výhoda domácího prostředí se tak ani u jednoho z týmu zatím neprojevila.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy