Jihočeši míří do Kralup nad Vltavou!

Královská družina se po pěti vítězných duelech v řadě zasekla. Aktuálně mužstvo Písku sužuje již třetí prohra za sebou a zároveň vyschnul Králům střelný prach. Ve třech odehraných zápasech vstřelili hokejisté IHC pouze jeden gól, a to proti Chebu. Králové nenašli recept na brankáře Hronova a Benátek nad Jizerou. Rozjede se brankostroj Písku proti Kralupům? Utkání o nadstavbové body vypukne ve středu v 18:00.

IHC Králové Písek

Jak již bylo uvedeno, tak Králové se v posledních zápasech trápí. Mužstvo se hodně nadře na vstřelení branky, i když má střeleckou převahu. V posledním odehraném utkání mohl Písek dvakrát skórovat do poloodkryté svatyně, avšak střelci Písku minuli. Nejčastěji bodujícím hokejistou Písku v nadstavbě je kapitán Lukáš Volf s pěti body, kterému sekunduje Jan Matiášek se čtyřmi kanadskými body. Druhý jmenovaný si navíc proti Benátkám nad Jizerou přivodil zranění kolene.

HK Kralupy nad Vltavou

Nováčka z Kralup nalezneme v tabulce na sympatickém čtvrtém místě v nadstavbové skupině. Hned za nimi najdeme právě Písek, který má o jeden bod méně. Kralupy si ale prozatím připsaly pouze jedno vítězství v nadstavbové části, a to konkrétně proti Řisutům po prodloužení. V sobotu si ovšem mužstvo Kralup odvezlo z Chebu alespoň bodík. Statistikám středočeského klubu vévodí duo Kellerstein – Pejchal. Oba mají na kontě tři kanadské body.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tyto dva týmy utkaly na konci měsíce listopadu. Vyrovnanou bitvu muselo rozseknout prodloužení, kde se štěstí usmálo na písecké hokejisty. Rozhodla trefa Jahora Hracholskiho v poslední minutce prodloužení.