Jihočeské derby s Táborem klepe na dveře

Ve 12. kole přivítají Kohouti na svém stadionu hokejisty z Písku. V derby s tradičním soupeřem to budou mít Králové hodně složité, protože Tábor je lídrem celé skupiny a vede tabulku. Písečtí jsou na předposledním místě. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hod.

Hráči od Otavy mají z posledních tří zápasů tři prohry. Postupně nestačili na silnou Kobru, se kterou svedli vyrovnaný boj, ale nakonec prohráli v prodloužení 3:4. Na svém stadionu bojovali s Klatovy, kde vedli 2:0, ale hosté dokázali vývoj utkání otočit a vyhrát těsným výsledkem 2:3. Tento týden odehráli souboj s dalším tradičním rivalem David Servisem, který si odvezl cenou výhru z ledů Králů 1:3.

Hokejisté od Jordánu z posledních tří bojů mají na svém kontě dvě výhry, kdy přestříleli domácí Příbram 3:6. Poté vybojovali výhru s Klatovy po samostatných nájezdech 4:5. Padli jen před svými fanoušky, kdy je Kobra přehrála 2:4.

Oba týmy se spolu utkali v 5. kole, kdy Králové nestačili na svém ledě na Tábor a prohráli vysoko 0:6. Za hosty se postupně prosadil hattrickem Bárta, po jedné brance se trefil Matějka, Heřman a Havelka.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy