Jiří Černý o aktualitách uvnitř klubu

Písecký tým do baráže o udržení nevstoupil dobře. S pořážkou v jihočeském derby nikdo nepočítal, také proto je její příchuť velmi trpká. Nečekaný výsledek navíc přinesl rychlé změny. Blíže o nich promluvil generální manažer klubu Jiří Černý.

„Náš včerejší vstup do baráže byl pro nás velkým zklamáním, proto vedení IHC na svém večerním jednání přijalo rezignaci stávají trenérské dvojice Mgr. Aloise Chlustiny a Davida Míky. Vedením mužstva byla oslovena a následně zvolena nová trenérská dvojice. Roman Heindl povede mužstvo jako hlavní trenér a Miroslav Krupka v pozici asistenta. Nová trenérská dvojice má naší plnou důvěru, očekáváme od ní určitý herní impuls pro, dle našeho názoru, kvalitní kádr, který se dnes zúžil o dva hráče. Mužstvo opouští obránce Martin Výborný a útočník Jan Fadrný,“ vyjádřil se o změnách generální manažer klubu Jiří Černý.

„Omlouváme se za uzavření diskusního fóra. K tomuto kroku jsme přistoupili z důvodu současné kritické situace a na přání nové trenérské dvojice.“

„Děkujeme všem našim fanouškům, že máme i přes nepříznivé výsledky jejich podporu. Pro avizovaný cíl ze začátku sezony, nesestoupit, uděláme vše co bude v našich silách,“ slibuje za vedení píseckého klubu Jiří Černý.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy