Junioři jsou na novou sezonu dobře připraveni

Písecká juniorka zažívá jedno z nejlepších období novodobé historie v Písku. Po loňském úspěchu, kdy se juniorka probojovala do play off, nyní zbrojí svěřenci Radka Volfa na další ročník. Už podle přípravných zápasů a širokého kádru, který má písecký lodivod k dispozici, je jasné, že Písek nebude patřit k otloukánkům druhé nejvyšší juniorské soutěže.

V přípravě ztratili pouze na úvod a na závěr

Hlavní trenér Radek Volf se svým týmem absolvoval přesně deset přátelských utkání, aby se mu mohli všichni hráči dostatečně předvést. Výsledky v přípravě byly natolik dobré, že předčily i očekávání vůdce písecké střídačky. V prvním klání juniorka prohrála s muži a v úplně posledním s Velkými Popovicemi. Mezi těmito utkáními proběhla osmizápasová vítězná šňůra, kterou rozjelo vítězství na ledě extraligových Českých Budějovic. "Výsledky v přípravě předčily má očekávání a mohu říct, že jsem s ní spokojen. Snad se dobré výkony přenesou i do sezony," přál si Radek Volf.

Čtyři brankáři a dvacet pět hráčů

Juniorka bude letos disponovat hlavně velmi širokým kádrem. V něm má k dispozici čtyři brankáře, přičemž prvním z nich by měl být Luboš Kadlec. Sedm obránců a navíc ještě dva hráče se střídavými starty z extraligových klubů. V útoku se nachází dokonce patnáctičlenná ofenzivní síla, kterou doplňuje Pokorný se střídavými starty z Liberce. "V týmu je zdravá konkurence na všech postech," prozradil o situaci v sestavě Volf.

Sestava:

Brankáři: Kadlec, Brož, Pekárek, Kolář.
Obránci: Hřebíček, Frühauf, Koutenský, Kajtman, Stodolovský, Horažďovský, Hadrava, Radoš (střídavé starty - České Budějovice), Turek (střídavé starty - Liberec).
Útočníci: Duchoň, Vlk, Klas, Jiřinec, Ruda, Rod, Dědič, Polanský, Javůrek, Skala, Koupal, Volf, Březina, Pouch, Nevolný, Pokorný (střídavé starty - Liberec).

Přátelská utkání

Junioři - Muži 5:9
Junioři - České Budějovice 4:3sn
Junioři - Havlíčkův Brod 2:1
Junioři - Klatovy 6:1
Junioři - Klatovy 5:2
Junioři - Tábor 10:1
Junioři - Tábor 7:1
Junioři - Vimperk "A" 5:3
Junioři - Velké Popovice 6:2
Junioři - Velké Popovice 5:10

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy