Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     10.12.2019       Petr Eliáš

K dalšímu měření sil přijedou Klatovy

Neoblíbený soupeř. Tak by se dal z pohledu Králů z Písku definovat západočeský tým Klatov. Písečtí s ním sehrají zápas ve středu od 19 hodin a budou chtít napravit tři prohry s tímto týmem v aktuálním ročníku.

Jak už bylo výše popsáno, Klatovští se těší ze tří výher v řadě na úkor jihočeského Písku. Ta první byla jednoznačná 6:1. Druhá byla pro Písek hodně bolestivá, když doma vedl 2:0, ale prohrál v základní hrací době 2:3. Bilanci si pak hráči od Otavy zlepšili ve třetím vzájemném mači, když vybojovali alespoň bod pro prohře 2:1 v prodloužení.

Vzestupnou tendenci výsledků by domácí Písek potřeboval potvrdit i ve středu u Otavy, aby pomalu smazával devítibodovou ztrátu na pozici zajišťující play-off. Po polovině základní části je to už prakticky jediná šance, jak si vyřazovací boje zahrát. Ostatní týmy mají už velký odstup.

Písek je v nesestupové sezoně předposlední s 23 body. Za ním se krčí s jediným bodem China Golden Dragon a před ním budějovický David Servis s 32 body. Následují Klatovy se 42 body.