K dalšímu přípravnému utkání do Litoměřic

Písecké hokejisty čeká již čtvrté utkání na cizím kluzišti v řadě. Naši hráči v úterý zavítají na led Litoměřic. Podaří se týmu od řeky Otavy vylepšit statistiky v přípravných zápasech? To se dozvíme již toto úterý. Úvodní buly bude vhozeno v 18. hodin.

HC Stadion Litoměřice v přípravě

Litoměřičtí odehráli o jedno přípravné utkání více, než Písek. V prvním utkání Stadion zavítal ne led Kadaně, kde o vítězi nejvíce napověděla již úvodní část, kterou vyhráli Kadaňští 3:0. Ve třetí periodě navíc přidali další dvě branky a tak první přípravné utkání Stadion prohrál 5:0.

Druhé střetnutí bylo mnohem napínavější a vyrovnanější. V zápase HC Stadion Litoměřice - HC Klášterec nad Ohří byli domácí favority. Druholigový tým však nechtěl prodat kůži lacino. Dramatické utkání se zlomilo až v 58. minutě, kdy Sajdl rozhodl o vítězství Stadionu 4:3.

Třetí přípravný zápas byl pro Litoměřické patrně nejatraktivnější, hráli totiž s extraligovým Bruslařským klubem Mladá Boleslav. Hosté (Litoměřice) dokázali držet tempo do poloviny zápasu. Část od 30. do 40. minuty byla gólově nejbohatší, diváci v ní viděli celkem pět branek. Po dvou třetinách si Mladá Boleslav v součtu vypracovala pohodlný náskok 5:1. V závěrečné třetině pak každý tým přidal po jedné brance. Mladoboleslavští hokejisté tak na svém ledě porazili Litoměřice 6:2.

Čtvrté přípravné utkání bylo odvetné, na kluzišti Klášterce nad Ohří. Litoměřickým hokejistům se opět nedařilo se výrazněji prosadit. Ve 31. minutě šli dokonce domácí do vedení, ovšem deset minut před koncem srovnal stav Řepík. Stav 1:1 svítil na ukazateli skóre až do samostatných nájezdů, ve kterých přeci jen zvítězil Stadion. Po nájezdu Šinágla se tak mohli litoměřičtí hráči radovat ze druhé výhry v přípravných zápasech.