Kádr A-týmu opouští některé opory. Písek narazí ve druhé lize na tým z Číny

Nová pozice píseckého druholigového týmu se pomalu vykresluje. Po minulé úspěšné sezóně Písek nejspíš přijde o některé opory, které se vydaly za novými výzvami. Podle aktuálních zpráv budou muset trenéři Herr a Šrámek postrádat nejlepšího střelce Jana Sýbka, nejlepšího nahrávače Petra Hučka a brankářskou oporu Martina Hausera. Chybět budou také Jan Marcilis, Dominik Houdek a Vojtěch Šuhaj - poslední dva jmenovaní zkusí štěstí v extralize juniorů.

Kádr zatím trénuje v počtu 13 hráčů a realizační tým řeší jeho možné doplnění. S týmem se naopak nově připravuje mladík Lukáš Bednařík, který válel v písecké mládeži a poslední sezóny hrál v Německu a za Strakonice.

Světlo světa spatřila i možná skupina druhé ligy, ve které by měl být Písek nasazen. Soupeři by měly být týmy HC David servis České Budějovice, HC Tábor, SHC Klatovy, HC Příbram, HC Kobra Praha, NED Hockey Nymburk, SC Kolín a klub China Golden Dragon, který bude hrát na zimním stadionu v Berouně.

Podrobnosti o herním systému a kádru budeme postupně doplňovat. Navrhované změny musí ještě odsouhlasit výkonný výbor svazu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy