Kdo ovládne poslední zápas v tomto roce? Králové míří znovu do Klatov

V poslední prosincové středě letošního roku čeká naše hokejisty cesta do Klatov. Nečeká je nic jednoduchého. Domácí se drží na čtvrté pozici a před svým publikem budou chtít určitě dovézt svůj tým k vítězství. Ve třech kolech, které oba celky spolu sehrály vždy rozhodovalo domácí prostředí. Vyhrají podruhé na svém ledě Klatovy? Nebo se více střelecky prosadí Králové a přeruší tak sérii šesti proher v řadě? To vše se dozvíme uprostřed tohoto týdne, kdy boj o další body vypukne v 18 hod.

IHC Králové Písek

Písecké áčko se naposledy radovalo z výhry před měsícem, kdy na svém stadionu porazili právě Klatovy rozdílem pěti branek. Od té doby žluto-modří odehráli dalších šest kol, ve kterých postupně nestačili na Tábor 3:7, Řisuty 4:5, Cheb 5:7, Příbram 1:6, Kobru 2:7 a Havlíčkův Brod 3:7. To znamenalo pro Písek sestup na poslední příčku, kde mají momentálně z 25.kol jen 16 bodů. Na sedmé Buldoky ztrácí 1 bod. Během této série proher došlo k výměně hlavního trenéra, také přišel další brankář na střídavé starty z Motoru. Zatím žádná změna nepřinesla lepší výsledky a klid na hokejky píseckého mužstva.

SHC Klatovy

Klatovští se nachází uprostřed tabulky a na svém kontě mají už 38 bodů. Pátí Bruslaři na ně ztrácí jen čtyři body a šestý Cheb sedm bodů. Z posledních čtyř odehraných duelů se podařilo u Jordánu přetlačit lídra z Tábora 4:6. Poté hráli dvakrát venku, kdy nestačili na Příbram 12:6 a na Cheb 5:3. Poslední boj je čekal proti Bruslařům, které přetlačili konečným výsledkem 5:4 až v prodloužení, kde rozhodl trefou v 64. minutě David Michel.

Vzájemné zápasy:

5.kolo – Písek x Klatovy 8:4.

12.kolo – Klatovy x Písek 9:5.

19.kolo – Písek x Klatovy 8:3.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy