Kdo se přiblíží postupu? Písek jede opět do Prahy

Páté osmifinálové utkání play-off se bude hrát v neděli 5. března v Praze. Série mezi Kobrou Praha a Pískem nabrala nečekaný směr - Písečtí hokejisté se svou bojovností dokážou vyrovnat kvalitě Pražanů a značně jí znepříjemňují očekávaný postup do další fáze vyřazovacích bojů. Stav série je 2:2 na zápasy, nedělní zápas bude rozehrán v 17 hodin a pro výsledek série může být klíčový. Z písecké kabiny zní odhodlaně: "Chceme se poprat o postup!"
"V týmu se teď objevilo něco, co tam chybělo celou sezónu. Jedeme naplno, jeden bojuje za druhého... Hokej mě teď neskutečně baví," řekl po posledním utkání u Otavy hrdina zápasu Jan Sýbek, který rozhodl duel v prodloužení a zajistil svému týmu výhru 7:6.

"Asi už nikdo nepochybuje, že v Praze to může být zase vyrovnaný zápas. Jsou prostě soupeři, kteří vám nesedí. Tak, jako nám třeba vůbec nesedí hra Tábora, tak Kobře zase nesedí hra Písku. Hrajeme tvrdě, napadáme je. Oni by si nejraději dávali pěkné žabky a nedaří se jim to. Velký rozdíl byl zatím v gólmanech, Kobra měla ve výsledku vždycky víc šancí, ale náš brankář chytá výborně," dodává Jan Sýbek směrem k nedělnímu zápasu v pražském Braníku.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy