Kobra míří do Písku! Přetrhneme jejich bodovou šňůru?

Kolotoč druholigových zápasů bude pokračovat v sobotu desátým kolem. V tomto kole přijede do Písku silná Kobra, která spolu s Táborem bojuje o první místo v tabulce. Písecký tým trápí naprosto odlišné starosti, a to je odlepení se od předposledního místa. Nastartují Králové vzestup tabulkou již tuto sobotu? Úvodní vhazování padne v tradičních 17:00.

IHC Králové Písek

Jihočeši se krčí na předposledním místě s náskokem dvou bodů na poslední Řisuty. Poslední utkání se Písku nepodařilo podle představ, když se Králové sice dostali v úvodu zápasu do vedení, ale houževnatá Příbram utkání otočila ve svůj prospěch. Nejproduktivnějším hráčem Písku je Jan Sýbek. V posledních zápasech pravidelně sbírá body i útočník Lukáš Bednařík.

HC Kobra Praha

Kobra se rve o první místo s Táborem. Aktuálně se nacházejí na druhém místě se ztrátou pouhého bodu. Kobra je však první v jiné tabulce, a to je tabulka vstřelených gólů. Hokejisté Kobry zvládli nasázet již padesát branek. Největší zásluhu na tom mají Kamil Bříška a Lukáš Tondr. Pražané bodovali ve čtyřech utkání po sobě. Ve třech případech za plný počet bodů, s největším soupeřem, proti Táboru získala Kobra pouze bod za prohru po samostatných nájezdech.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy