Krále čeká bitva v Chebu!

Nadstavbové boje po víkendové pauze pokračují a tentokráte los zanese písecké hokejisty na led Chebu. Králové stále bojují o první dvě příčky, které zaručují předkolo play-off. Svěřenci kouče Mazance ztrácejí konkrétně šest bodů na druhou Kobru. Cheb se ovšem drží v těsném závěsu na třetím místě. Oberou Jihočeši papírového favorita?

IHC Králové Písek

Až do pátku 26.1.2024 drželo mužstvo Písku v novém roce neporazitelnost. Během této úctyhodné série dokázal Písek skolit Cheb, Děčín, Příbram, Řisuty a Kobru. Právě v pátek vystavilo Králům stopku mužstvo Hronova, které zvítězilo 2:0. Hokejisté Písku vyslali přes padesát střel, avšak ani jeden kotouč nedoputoval za brankovou čáru. Pokud nahlédneme čistě do statistik nadstavbové skupiny, tak nejproduktivnějším hráčem Králů je kapitán Lukáš Volf, kterému sekunduje Jan Matiášek.

HC Stadion Cheb

Jak již bylo zmíněno, tak Cheb drží třetí příčku v nadstavbové skupině a boje o play-off tak má na dosah ruky. Cheb si v nadstavbě připsal dvě vítězství – Hronov a Benátky nad Jizerou, avšak hokejisté Stadionu se museli smířit s krutou porážkou 6:0 z hokejek Řisut. Cheb v bojích o předkolo play-off táhne duo Radek Prošek – Michael Čejka.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tyto dva týmy utkaly začátkem roku 2024 právě v Chebu. Zde Písek nastartoval svoji šňůru vítězných zápasů, když Cheb přetlačil 3:2 po prodloužení. Za Písek s tehdy dvakrát prosadil Jan Matiášek a jednou Jan Marcilis.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy