Krále čeká zkouška ve Slaném

První prosincový víkend připravil pro písecké hokejisty venkovní zápas na zimním stadionu ve Slaném. Tam má domovské zázemí celek Řisut. Půjde o střetnutí dvou tabulkových sousedů. Řisuty jsou aktuálně poslední, čtyři body před nimi je Písek.

Písečtí hokejisté po velké marodce a karanténách už pár týdnů trénují a hrají až na pár výjimek v plné sestavě. Hned se to ukázalo na herním projevu. Zlepšené výkony přinesly Králům dvě přesvědčivé výhry nad Klatovy a Havlíčkovým Brodem. V posledním kole ale vrátil mladý písecký tým zpátky na zem rival z Tábora. S lídrem tabulky svedl Písek dvě vyrovnané třetiny. Bohužel rozhodla hned první nepovedená. Pak už se manko stahovalo jen těžce. Písek padl 3:7.

Dvě výhry Písku sesadily na poslední místo právě Řisuty. Středočeši sice mají sérii čtyř zápasů bez bodu, ale jejich tým není radno podceňovat. I se silnými týmy totiž Řisuty svedly poměrně vyrovnaná utkání - například s Táborem prohráli buldoci 2:5. Padli, 3:5 s Klatovy, 1:7 s Příbramí a 2:4 s Kobrou.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy