Krále čekají domácí Benátky nad Jizerou
HC Benátky nad Jizerou
Tým měl ke konci kalendářního roku tři výhry v řadě. Vše odstartovali doma s Mostem 8:3. Poté vyjeli do Ústí, kde bodovali 2:4. Třetí výhru zaznamenali na své ledové ploše proti Chebu 4:2. V dalším domácím kole přijely Kralupy, které po vyrovnané bitvě nakonec braly body 3:4 po prodloužení. Chuť si benáčtí chtěli spravit v posledním utkání, kde je přivítal Hronov, ten jim nadělil 6:1.
V druho-ligové tabulce si připsali 46 bodů, o jeden více má Hronov a o tři méně Kralupy.
Nejvíce kanadských bodů má duo útočníků David Šrámek (20+18) a Václav Jankovský (16+22), z obrany je to Milan Antoš (10+7).
IHC Králové Písek
Jihočeši se naposledy radovali z výhry pár dní před Vánoci, kdy na půdě Řisut zvítězili vysoko 2:9. Od té doby už chuť výhry nepocítili, nejprve v derby před svým publikem padli 2:6 s Kohouty. V následném střetu s domácí Příbramí neskórovali vůbec a odvezli si prohru 0:6. V dalším venkovním utkání přijeli do Děčína, který si došel pro body po konečném výsledku 3:1. Čtvrtý nezdar se zrodil tuto středu, kdy u Otavy svedli vyrovnanou partii s favoritem z Vrchlabí, to se nakonec radovalo po těsném výsledku 3:4.
Za 28. kol písecký výběr nasbíral 34 bodů.
Ve statistikách vede útočník Jan Matiášek (7+14), z obranných řad je to Vladimír Hanus (7+12).
Vzájemné zápasy:
3.kolo - Benátky x Písek - 3:4p.
16.kolo - Písek x Benátky - 2:7.