Králové míří do Prahy! Zaskočíme favorita?

Na písecké Krále čeká další náročný duel na venkovním kluzišti. Tým pod vedením trenéra Herra zavítá na led pražské Kobry, která aktuálně okupuje třetí příčku. Jihočeši se ale krčí na posledním místě. Naváží hokejisté Písku na sympatický výkon, který předvedli proti Příbrami? Utkání se odehraje tuto sobotu v tradičních 18:00.

IHC Králové Písek

Písek jednoznačně nezažívá povedenou sezónu. Jihočechy trápí především obranná část hry, která již několikrát rozhodla o neúspěchu. Naopak ofenzivní činnost Králů je velmi vydařená, neboť v počtu nastřílených branek se Písek nachází na lichotivé páté příčce. O špatné obranné hře vypovídá i počet inkasovaných branek, kterých je celkově devadesát (předposlední Řisuty inkasovaly šestasedmdesátkrát). Králové prohráli osm utkání v řadě a proti Kobře budou chtít rozhodně zabojovat.

HC Kobra Praha

Pražané bojují v horních patrech tabulky a ztrácejí šest bodů na druhou Příbram. Kobru táhne především ofenzivní trio v čele s kapitánem Kamilem Bříškou, kterého aktivně doplňují Tomáš Šťastný a Lukáš Tondr. Kobra pokukuje po druhé příčce a do utkání proti Písku půjde s jasným cílem – zvítězit.

Souboj ofenzivních mužstev přináší vždy mnoho branek. V minulém vzájemném střetnutí jich padlo celkem šestnáct! Pražská Kobra tehdy zvítězila poměrem 10:6.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy