Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     17.01.2020       Martin Dokulil

Králové přijedou potřetí v sezóně na led Klatov

Na zimní stadion v Klatovech, které jsou na pátém místě přijede sedmý Písek. V sobotním utkání bude v roli papírového favorita domácí výběr, který bude chtít Krále porazit a vystoupat výš v tabulce Střed. Jihočeši ztrácí na ostatní celky více bodů, ale výhra na ledu soupeře by jim posílila sebevědomí do dalších bojů. Oba celky se již v této sezóně střetly čtyřikrát a Klatovům se vždy podařilo zvítězit. Prolomí Králové smůlu a do kráčejí poprvé k vítězství? Souboj vypukne v 17 30 hod.

Písecké áčko během první poloviny ledna odehrálo čtyři zápasy. Dva z nich skončily výhrou, kdy porazili China Golden Dragon 7:2 a 5:3. A dvě kola Králové prohráli, když na ledě Příbrami padli 8:3 a poté u Otavy nestačili na silnou Kobru, která je přestřílela 2:8.

Klatovští hokejisté v novém roce odehráli o jeden zápas méně. Ze tří kol slavili výhru dvakrát, kdy přetlačili domácí Příbram a vyhráli na nájezdy 1:2. A David Servis, který v ČB prohrál těsným výsledkem 2:3. Jediný neúspěch přišel na ledě Kobry, která na svém stadionu ve vyrovnaném zápase vyhrála 2:1.

Vzájemná utkání:

3. kolo Klatovy x Písek 6:1.

10. kolo Písek x Klatovy 2:3.

17. kolo Klatovy x Písek 2:1.

24. kolo Písek x Klatovy 3:4sn.