Králové se nevšedně v pondělí představí v Praze!

Netradičně v pondělí uvidíme Písek v druholigovém boji, neboť se jihočeský mančaft utká s Letňany. Pražský celek půjde ze čtvrtého místa do utkání jakožto jasný favorit zápasu. Zlomí konečně Písek nepřízeň osudu a odveze si z hlavního města alespoň bod? Moudřejší budeme již zítra. Duel v Praze vypukne v 18:00.

IHC Králové Písek

Deka jako hrom. Takhle jednoduše by se dala popsat forma píseckých Králů, kteří poslední body ukořistili koncem měsíce listopadu, když přetlačili Kralupy. Od této doby uplynul necelý měsíc a Písek prohrál s těmito soupeři – Most, Ústí, Řisuty, Benátky, Tábor a Vrchlabí. Jihočechům se navíc zranil brankář Kříž, za kterého zaskakuje milevský Novák či mladík Korytar, který odchytal derby proti Táboru a objevil se v brance i proti Vrchlabí. Produktivitě Králů vládne kapitán Lukáš Volf (5+14). O bod méně mají Matiášek (10+8) a Rousek (7+11).

HC Letci Letňany

Celek z hlavního města se tradičně pere o ty nejvyšší příčky a jinak tomu není ani letos. Letci figurují na celkovém čtvrtém místě, avšak ztráta na třetí Chomutov činí 7 bodů. Pražané aktuálně drží šňůru třech po sobě jdoucích výher – Cheb, Benátky a Most. Proti Lvům z Mostu se dokonce Letňany prosadily hned osmkrát a do pondělního duelu půjdou s obrovským nasazením. Pokud nahlédneme do statistik, tak nejvíce dominuje trio Sklenář – Poppel – Mrňa. První jmenovaný má 27 kanadských bodů, Poppel o bod méně a zkušený Mrňa 24. V brance Letců se střídají Nečas s Němečkem. První zmíněný však naskočil do patnácti duelů, kdežto jeho kolega do deseti.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy