Králové se střetnou znovu s Vlky, kdo v odvetě uspěje?

V 29. kole odcestují naši hokejisté na další boj o body, tentokrát je v sobotním podvečeru přivítá na svém stadionu Jablonec. Ten se drží na čtrnácté pozici, Králové jsou jedenáctí. V prvním vzájemném utkání bral body Písek, který u Otavy vyhrál o čtyři branky. Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

HC Vlci Jablonec nad Nisou

Vlci bodovali naposledy ve 24.kole, to na svém ledě přehráli 6:3 Klatovy. Od té doby vyšli bodově naprázdno a prohráli už 4 zápasy za s sebou. Před svým publikem dostali 2:8 od Vrchlabí, poté jeli k Jordánu, kde nedali ani gól a padli vysoko 11:0. Další, kdo si od vlčí smečky odvezl výhru byl silný Chomutov 2:4. V tomto týdnu sehráli na svém kluzišti další boj, když přijel lídr celé soutěže z Letňan a jasně zvítězil 2:8. Jablonec má v tabulce jen 19 bodů.

IHC Králové Písek

Jihočeši měli v prosinci sérii 4 výher v řadě. Na tu se jim v následujícím utkání s domácími Řisuty nepodařilo navázat a překvapivě padli 5:2. Druhou porážku v řadě přidali v Rocknet aréně, kam odcestovali tuto středu. Piráti ukázali svoji sílu a v roli favorita zvítězili 6:2. Za žluto-modré se trefili Cohen a Hrakholski. Z dosavadního průběhu sezóny mají Králové celkem 35 bodů.

Vzájemné zápasy:

14.kolo - Písek x Jablonec - 5:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy