Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     13.01.2020       Martin Dokulil

Králové vs China Golden Dragon

Uprostřed měsíce ledna přivítají hokejisté domácího výběru soupeře ze Slaného. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky, kdy Králům patří sedmá příčka a hosté jsou až poslední. Do tohoto zápasu půjde v roli papírového favorita Písek. Úvodní buly bude vhozeno tuto středu úderem 19 hod.

Jihočeši jsou už delší dobu ve spodní části tabulky. Z posledních tří kol dokázali zvítězit jednou, když porazili ve Slaném hokejisty v poměru 2:7. V dalších dvou kolech prohráli, i když obě utkání měli Králové dobře rozehrané, ale ve třetím dějství je soupeři dokázali přehrát. Nejprve v Příbrami prohráli konečným výsledkem 8:3 a pak nestačili na silnou Kobru, která je v sobotním klání udolala u Otavy 2:8.

Hostující týmu se z celkových 37 odehraných kol nepodařilo vyhrát v základní části ani jednou. Mají na svém kontě jediný bod, který získali na konci září, když na ledě Písku dokázali nastřílet pět branek a domácí tak vyhráli až na samostatné nájezdy 6:5.

Z posledních tří kol je dvakrát porazil Kolín, když vyhrál 7:0 a 11:1 a také Tábor, který dokázal ve Slaném vyhrát v poměru 1:15.

Vzájemná utkání:

42.kolo Písek x China Golden Dragon 6:5sn.

28. kolo China Golden Dragon x Písek 2:7.

21.kolo Písek x China Golden Dragon 5:3.

14. kolo China Golden Dragon x Písek 3:4.

7. kolo China Golden Dragon x Písek 2:5.