Králové vs China Golden Dragon

Uprostřed měsíce ledna přivítají hokejisté domácího výběru soupeře ze Slaného. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky, kdy Králům patří sedmá příčka a hosté jsou až poslední. Do tohoto zápasu půjde v roli papírového favorita Písek. Úvodní buly bude vhozeno tuto středu úderem 19 hod.

Jihočeši jsou už delší dobu ve spodní části tabulky. Z posledních tří kol dokázali zvítězit jednou, když porazili ve Slaném hokejisty v poměru 2:7. V dalších dvou kolech prohráli, i když obě utkání měli Králové dobře rozehrané, ale ve třetím dějství je soupeři dokázali přehrát. Nejprve v Příbrami prohráli konečným výsledkem 8:3 a pak nestačili na silnou Kobru, která je v sobotním klání udolala u Otavy 2:8.

Hostující týmu se z celkových 37 odehraných kol nepodařilo vyhrát v základní části ani jednou. Mají na svém kontě jediný bod, který získali na konci září, když na ledě Písku dokázali nastřílet pět branek a domácí tak vyhráli až na samostatné nájezdy 6:5.

Z posledních tří kol je dvakrát porazil Kolín, když vyhrál 7:0 a 11:1 a také Tábor, který dokázal ve Slaném vyhrát v poměru 1:15.

Vzájemná utkání:

42.kolo Písek x China Golden Dragon 6:5sn.

28. kolo China Golden Dragon x Písek 2:7.

21.kolo Písek x China Golden Dragon 5:3.

14. kolo China Golden Dragon x Písek 3:4.

7. kolo China Golden Dragon x Písek 2:5.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy