Králové vs Slovan

V 6. kole na zimní stadion do Písku přijede uprostřed pracovního týdne Ústí. Připíšou si hosté třetí prohru po sobě? Nebo výhra zůstane žluto-modrým, kteří by měli dvě výhry v řadě? To vše se dozvíme již tuto středu, úvodní vhazování je plánováno na 18 hod.

IHC Králové Písek

Domácí áčko vstoupilo do nového ročníku prohrou v Děčíně 4:1. Následoval první zápas před domácím publikem, v něm Písek dokázal ubránit nejtěsnější vedení 3:2 proti Vrchlabí. V dalším souboji zavítali naši hráči na půdu Benátek. Hra byla vyrovnaná a po šedesáti minutách se šlo do kabin za stavu 3:3. Vítězný gól si připsal v 62. minutě Radoš a Jihočeši si tak připsali druhé vítězství v řadě. Následoval další domácí boj proti silné Kobře, která si došla pro cenné body a odvezla si výhru 2:4 z píseckého ledu. V 5.kole odcestoval tým do Mostu, ve kterém si Králové spravili chuť a Lvi prohráli 2:4.

Písku patří průběžné 8. místo s 8 body.

HC Slovan Ústí nad Labem

Nová sezóna začala 3 výhrami v řadě. Vše odstartovalo úvodní kolo v Mostě, kde domácí padli 2:4. Stejným poměrem skončil i druhý zápas venku, kdy Slovan zvítězil s nováčkem z Kadaně. Ve třetím boji se představilo Ústí ve své aréně a jasně přehrálo 6:1 Cheb. Ve 4. kole je na svém kluzišti přivítaly Kralupy. Těm se podařilo hosty poprvé porazit konečným výsledkem 3:2. V posledním utkání hrál Slovan na svém ledě proti Hronovu. Ten si překvapivě dokráčel pro jasnou výhru 0:4, brankář Sajdl si připsal čisté konto a Lvi si tak připsali druhou prohru v řadě.