Králové vyjedou bojovat k lídrovi skupiny

Po náročném derby čeká písecké hokejisty další nelehké utkání. K dalšímu kolu 2. ligy skupiny Střed odcestují Králové na led prvního Kolína, který vede skupinu o pět bodů před Příbramí a je jasné, že Písek bude chtít za každou cenu porazit, aby svůj náskok neztratil.

Písek okupuje předposlední příčku a poslední tří utkání nedokázal dotáhnout do vítězného konce, i když zápas proti David Servisu skončil těsnou prohrou v prodloužení. V posledním utkání byl svému soupeří vyrovnaným soupeřem, ale v závěrečné třetině ztratil s Táborem krok a padl 7:4. Nejproduktivnějším hráčem Králů je Lukáš Bednařík.

Kolín se nachází na první příčce a poslední tři utkání jím vynesly šest bodů. Kolín nestačil na Příbram, která jim uštědřila debakl 10:2. Kolín především táhne duo Šafránek – Stehlík, které se nachází na druhém, respektive třetím místě produktivity.

Vzájemná utkání hovoří jasně pro Kolín. Poslední vzájemný duel skončil vysokou výhrou Kolína 6:0.

Utkání začíná tuto středu a úvodní buly bude vhozeno v 18:07.